reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame yönetmenleri Marvel hayranlarıyla dalga geçti

Avengers Endgame 2019’un en çok merak edilen filmi desek abartmış olmayız. Filmin yönetmenleri Russo kardeşler ise hayranları merakta bırakmaktan fazlasıyla keyif alıyor gibi görünüyor.

Avengers Endgame yönetmenlerinin keyfi yerinde

Öncelikle kullanılan fotoğraftaki durumu anlatmak gerekiyor. Fotoğrafta Hugh Jackman, Ryan Reynolds ve Jake Gyllenhaal’u bir arada görüyoruz. Reynolds tarafından paylaşılan fotoğraf hayranların yüzünü güldürmeyi amaçlıyor. Deadpool’a hayat veren oyuncu çirkin Noel kazağı giymenin zorunlu olduğu bir partiye katılıyor ve kurala uyuyor. Fakat daha sonra bunun bir şaka olduğu ortaya çıkıyor. Hugh Jackman ve Jake Gyllenhaal onu kandırdıkları için gülerken, Ryan Reynolds’ın asık suratı kameraya yansıyor. Elbette bu fotoğraf internet dünyasında büyük ilgi gördü.

Joe ve Anthony Russo da fırsatı kaçırmadı. Görselde ufak değişiklikler yaparak bunu Twitter profil fotoğrafları haline getirdiler. Fotoğrafa yakından baktığımızda suratı asık Reynolds’ın üzerinde “hayranlar” yazısı yer alıyor. Gülen Hugh Jackman ve Jake Gyllenhaal ise Russo kardeşler. Onlar Avengers Endgame için yarattıkları gizemden büyük keyif alırken, hayranlar mutsuzluk içinde ufak bir ipucu bekliyor da diyebiliriz. Russo kardeşlerin hayranlar üzerindeki bu etkisi 26 Nisan’da son bulacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame ilk fragman