reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Endgame yönetmenleri açıkladı: Marvel filmlerinin yeni standardı

Avengers Endgame filmiyle birlikte Marvel Sinematik Evreni’nde bir dönem kapanıyor ve yeni bir dönem başlıyor. Filmin yönetmenleri de bu dünyanın standartının değişeceğini ifade ediyor.

Marvel stüdyoları on senelik hazırlığın ardından yakında Avengers Endgame ile izleyici karşısına çıkacak. Uzun zamandır geliştirilme aşamasında olan bu büyük maceranın sonlanmasına şahit olacağız. Endgame sadece kahramanlarımız için değil, stüdyo için de bir son ve yeni bir başlangıç olarak. Marvel’ın 4. fazında farklı kahramanlar ve daha farklı bir yaklaşım göreceğiz. Üstelik bu yaklaşım beyaz perdedeki çeşitliliği artırmaya da odaklanacak gibi görünüyor. Variety‘e konuşan Avengers Endgame yönetmenleri Marvel’ın yeni altın standartını açıkladı. Yönetmenlerden Joe Russo şimdiden başlayan bu değişimi şu sözlerle ifade etti:

“Marvel Sinematik Evreni’nin geleceği her şeyi kapsamaya odaklanacak. Çeşitlilik artacak. Bu hem kamera önüne hem de arkasında geçerli olacak bir altın standart halini alacak.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aslına bakarsanız Marvel’ın çeşitliliği artırmaya odaklandığı son zamanda izleyici karşısına çıkan veya duyurulan projelerden belli oluyordu. Örneğin Black Panther çeşitliliği artırmak amaçlı planlanan ve kusursuz uyarlanışı nedeniyle büyük başarı elde eden bir iş oldu. Marvel’ın benzer projelere odaklanması bu sebeple şaşırtıcı değil. Asıl güzel olan bu çeşitliliğin sadece göstermelik olmaması, kamera arkasına da yansıması.

İlginizi çekebilir

Son Avengers Endgame tanıtımı