reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Endgame yönetmenlerinden üzücü Stan Lee açıklaması

Marvel dünyasının efsane ismi Stan Lee’yi MCU filmlerinde görmeye devam edip etmeyeceğimize dair merak edilen soruyu Avengers Endgame filminin yönetmenleri Russo kardeşler açıkladı.

Bilmeyenler için kısaca bahsetmek gerekirse Stan Lee, Marvel çizgi romanlarındaki pek çok karakterin arkasındaki isim. Onu Marvel çizgi romanlarından uyarlanan tüm filmlerde görmek ise son yıllarda büyük bir gelenek halini aldı. Herkes bir sonraki sürprizin nasıl olacağını merak eder hale gelmişti. Kısa süre önce Stan Lee’nin hayata gözlerini yummasıyla birlikte bu geleneğin de sonuna gelmiş olduk. Fakat herkes Marvel stüdyolarının elinde birkaç filmlik daha sürpriz sahne olduğunu umuyordu. Russo kardeşlerin açıklamasına bakılırsa sonuncu sürprizi Avengers Endgame’de göreceğiz. Joe Russo bu durumu ve hislerini şu sözlerle açıkladı:

“Stan Lee’nin filmlerde yer alması için çekilen sürpriz sahnelerinden sonuncusunu Avengers Endgame’de göreceğiz. Ben Marvel hayranı olarak büyüdüm. Çocukluğumda Stan Lee’nin sesinin yer aldığı Spider-Man çizgi filmleri izlerdim. O ses sizi çocukken de yetişkinken de etkiliyor. Stan ne zaman çekim için sete gelse ve onun sesini duysak hepimiz bir anda çocukluğumuza dönüyorduk. Normalde büyük yıldız olan oyuncuların hepsi için de bu geçerliydi.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki Spider-Man Far From Home, Stan Lee sahnesi olmadan seyredeceğimiz ilk Marvel filmi olacak. Açıkçası Stan Lee’nin yokluğuna alışmak kolay olmayacak.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame fragmanı