reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Endgame filmindeki Stan Lee sürprizi [Spoiler var]

Avengers Endgame filmi yakın zamanda vefat eden Stan Lee’yi son kez beyaz perdeye taşıdı. Onun sürpriz sahnesi hiç beklemediğimiz bir anda karşımıza çıkıyor.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Avengers Endgame filmine dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Bildiğiniz gibi Stan Lee, Marvel’ın günümüzde sinemaya aktardığı pek çok karakterin yaratıcısı. Hayal gücüyle, bizlere tanıttığı karakterleriyle ve milyonlara verdiği ilhamla büyük bir efsane. Bu sebeple Marvel çizgi romanların uyarlanan tüm filmlerde Stan Lee’nin yer alması büyük bir geleneğe dönüşmüş durumdaydı. Öyle ki Deadpool, X-Men ve Spider-Man gibi filmler de bile gördük onu. Fakat geçtiğimiz aylarda vefat etmesiyle birlikte çizgi roman sevenler için bir dönem kapanmış oldu. Russo kardeşler de Stan Lee’nin son sürpriz sahnesinin Avengers Endgame filminde yer alacağını açıklamıştı. Bu sebepten onun son sürpriz sahnesi fazlasıyla merak ediliyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Stan Lee’nin son cameo’su Steve Rogers ve Tony Stark‘ın 1970’lere dönmesiyle karşımıza çıkıyor. Kahramanlarımızın geçmişe döndüğünü 70’lere dair karakteristik göndermeler sayesinde anlıyoruz. Onlar Camp Lehigh’e ulaşmaya çalışırken yanlarından bir araba geçiyor ve Stan Lee’yi görüyoruz. Önce dönemin meşhur sloganı “savaşma seviş” diye bağrıyorlar. Ardından arabanın arkasındaki ‘Nuff Said!’ etiketini görüyoruz. Plakata 420 sayısı yer alıyor. Böylece zaman yolculuğunun başarılı bir şekilde gerçekleştiğini anlıyoruz. İşte bu keyifli sahneyle birlikte Lee’nin beyaz perde macerası son buluyor.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame tanıtımı