reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli Keanu Reeves

Hızlı ve Öfkeli dünyasında Keanu Reeves söylentileri

Yeni projelerle genişlemeye hazırlanan Hızlı ve Öfkeli dünyasında enteresan gelişmeler yaşanıyor. Son haberlere bakılırsa John Wick’in yıldızı Keanu Reeves bu dünyaya dahil olabilir.

Hızlı ve Öfkeli dünyasında yeni bir macera başlıyor. Hobbs & Shaw filminin yönetmenliğini Deadpool, John Wick ve Atomic Blonde gibi yapımlarla tanıdığımız David Leitch üstleniyor. Filmin başrollerinde Dwayne Johnson ve Jason Statham karşımıza çıkıyor. Bir diğer önemli isim ise filmin kötüsü Brixton’a hayat veren Idris Elba oluyor. Vanessa Kirby, Shaw’ın ajan kız kardeşini canlandırıyor. Onlara Eiza González, Eddie Marsan, Teresa Mahoney ve Sonia Goswami gibi isimler onlara eşlik ediyor. Önceden paylaşılan özete göre kanun adamı Luke Hobbs ve kendi başına çalışan Deckard Shaw hiç istememelerine rağmen birlikte çalışmak zorunda kalıyor. Bunun nedeni ise kötü adamımız Brixton. Idris Elba’nın canlandırdığı karakter ullandığı teknolojik destekle neredeyse bir süper insana dönüşüyor. Onu alt etmek için tek bir alternatif var: Hobbs & Shaw ikilisi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

That Hashtag Show‘un haberine göre Hızlı ve Öfkeli Hobbs & Shaw filmi izleyicilere önemli bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor. John Wick serisiyle gönüllerde taht kuran Keanu Reeves Hobbs & Shaw filminin oyuncu kadrosuna dahil oldu deniyor. Bu önemli gelişmenin özellikle gizli tutulduğu ifade ediliyor. Öte yandan Reeves’in hangi karaktere hayat verdiği henüz bilinmiyor. Tüm bunlar sürprizin bir parçası olabilir gibi duruyor.

İlginizi çekebilir

Hızlı ve Öfkeli Hobbs & Shaw fragmanı