reklamı kapat

POPÜLER

Hobbs & Shaw

Hızlı ve Öfkeli Hobbs & Shaw fragmanıyla heyecanlandırıyor [Video]

Hızlı ve Öfkeli serisinin nefes kesen dünyası Hobbs & Shaw ile genişliyor. Merak uyandıran filmden yeni fragman izleyicilerle paylaşıldı.

Çok sevilen Hızlı ve Öfkeli dünyasında yeni bir maceranın başlangıcı olan yeni filmin yönetmenliğini David Leitch üstleniyor. Adını eadpool, John Wick ve Atomic Blonde gibi yapımlarla duyduğumuz yönetmen aksiyon konusunda oldukça başarılı bir isim. Onun perspektifini Hızlı ve Öfkeli’ye taşıyor olması büyük heyecan uyandırıyor. Filmin başrollerini Dwayne Johnson ve Jason Statham üstleniyor. Yeni tanışacağımız kötü karakterimiz Brixton olarak ise Idris Elba‘yı görüyoruz. Vanessa Kirby, Shaw’ın ajan kız kardeşini canlandırıyor. Onlara Eiza González, Eddie Marsan, Teresa Mahoney ve Sonia Goswami gibi isimler onlara eşlik ediyor.

Daha önce paylaşılan detaylara bakılırsa kanun adamı Luke Hobbs ve kendi başına çalışan Deckard Shaw istekleri dışında bir araya gelmek durumunda kalıyor. Kötü adamımız olarak tanıtılan Brixton kullandığı teknolojik destekle neredeyse bir süper insana dönüşüyor. Bu da onu alt edilmesi imkansız bir isim hale getiriyor. Devlet onu durdurmakta zorlanınca geriye tek bir alternatif kalıyor. O da Hobbs & Shaw ikilisi. İşte ikiliyi hiç istemedikleri halde bir araya getiren de bu oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Orijinal ismi Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw olan film 2 Ağustos‘ta izleyici karşısına çıkacak. Paylaşılan yeni fragmanı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.