reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10
Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 modellerine beklenen kamera modu geldi!

Samsung Galaxy S10 ailesi için daha önce müjdesi verilen kamera odaklı güncelleme yapıldı. Bu güncelleme ile önemli bir özellik geldi.

Nisan ayının sonunda ya da mayıs ayının başında geleceği söylenen güncelleme erken geldi. Samsung Galaxy S10 ailesi için çıkan bu güncelleme ile telefonlara “Night Mode” yani “Gece Çekim Modu” ekleniyor. Daha önce düşük ışıkta fotoğraf çekimi için otomatik çalışan “Bright Night” özelliğini kullanan telefonlar, artık kişilerin manuel olarak açabilecekleri bir gece çekim modu sunuyor. Bu modun telefonun otomatik olarak açtığı Bright Night’tan daha iyi sonuçlar vermediği belirtiliyor. Yine de bu modun manuel olarak sunulması belirli çekim şartları için çok iyi görünüyor. Çünkü bazen telefon mevcut altyapıyı tam olarak kullanmıyor ve kötü sonuçlar verebiliyor. Güncelleme ile Nisan güvenlik paketini de alan telefonlar, başka bazı düzeltmeler ile daha iyi hale getirilmiş durumda. Örneğin güncelleme ile “genel” olarak fotoğraf kalitesinin artırıldığı ve dokunmatikle alakalı geliştirmeler yapıldığı söyleniyor. Yeni güncellemenin herkese kısa süre içerisinde geleceği belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 modelleri güncellemeler ile daha iyi hale getiriliyor

Hatırlarsınız kısa süre önce de ekrana entegre ultrasonik parmak izi sensörü için bir güncelleme yapılmıştı. Gelen bilgilere göre güncelleme sonrasında telefonlardaki parmak izi sensörü hiç olmadığı kadar hızlı çalışmaya başlıyor. Bu da satın alanlar için gerçekten güzel görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un yeni oyun konsolu