reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10, Galaxy S10 Plus ve Galaxy S10e için sevindiren güncelleme

Samsung Galaxy S10, Galaxy S10 Plus ve Galaxy S10e için sevindiren güncelleme

Samsung Galaxy S10, Galaxy S10 Plus ve Galaxy S10e için sevindiren bir Galaxy Note 10 odaklı güncelleme yapıldı. Modellere güzel özellikler geldi.

Samsung Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Plus oldukça gelişmiş modeller. İşte bu modellerin dikkat çeken özellikleri, yapılan yeni bir güncelleme ile Samsung Galaxy S10, Galaxy S10 Plus ve Galaxy S10e modellerine geldi. Burada ilk olarak selfie çekimleri için gece modu karşımıza çıkıyor. Bu sayede ön kamerayla da düşük ışıkta temiz fotoğraflar çekilebiliyor. Aynı zamanda DeX desteği kazanan Galaxy S10 ailesi, artık video için canlı bokeh efekti özelliğini de sunuyor. Bu sayede anlık olarak arkası bulanık videolar çekilebiliyor. 2019’un başında tanıttığı amiral gemilerine AR Doodle eklemeyi de unutmayan Samsung, burada yaklaşık olarak 1,2 GB gibi büyük bir güncelleme hazırlamış durumda. Yakın zamanda herkese gelecek güncellemenin, ilk olarak Avrupa merkezli olarak dağıtıma çıktığını belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10, Galaxy S10 Plus ve Galaxy S10e artık daha yetenekli

Bu modellerin daha yetenekli olması gerçekten büyük önem arz ediyor. Çünkü bu telefonlar firmanın en alınabilir amiral gemileri arasında yer alıyor. Türkiye şartlarında özellikle Galaxy S10e öne çıkarken, 10 bin TL’lik Galaxy Note 10’ların yanında kimse yaklaşmıyor.

İlginizi Çekebilir

Google’ın yeni Play Pass servisi