reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10

Türkiye’deki Samsung Galaxy S10 sahiplerinin beklediği haber geldi

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, Türkiye’de Android 11 / OneUI 3 özelinde beklenen Samsung Galaxy S10 adımını attı.

Samsung Türkiye geçtiğimiz hafta Android 11 + OneUI 3 güncellemesini Galaxy S10 Plus ve Galaxy S10e modelleri için yayımladı. Ancak ilginç şekilde ailenin ortasında yer alan Samsung Galaxy S10 modeli için güncelleme verilmedi. İşte bu durum bugün itibarıyla değişti ve Galaxy S10 için de Türkiye’de Android 11 + OneUI 3 güncellemesi OTA üzerinden verilmeye başlandı. Bu tepki çeken gecikmenin arkasındaki neden halen bilinmiyor ve firma sadece Galaxy S10 özelinde bir sorun yaşamışa benziyor. Bu arada yakın zaman içerisinde Android 11 + OneUI 3’e Türkiye’de Galaxy Note 10 Lite, Galaxy M21, Galaxy A51, Galaxy Xcover Pro, Galaxy M31, Galaxy M30s ve Galaxy M31S modelleri de geçiyor. Firma bu modeller için de aktif olarak hazırlıklarını sürdürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Artık Samsung Galaxy S10 için de gelen Android 11 temelli OneUI 3 alan cihazlar artıyor

Her zaman söylediğimiz gibi Samsung Türkiye tarafından daha sonra bu listenin güncelleme ihtimali bulunuyor. Yani şimdilik elindeki telefon bu listede yer almayanların çok fazla endişe etmemesi gerekiyor. Ancak yine de birçok telefonun (Özellikle de eski cihazların) Android 11’e geçirilmeyeceğini üzülerek tekrardan belirtelim. Android 11 / OneUI 3 ile gelen tüm yeniliklere ise direkt olarak buradaki sayfadan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Samsung, telefonlar yanında laptop kameralarını da ekran altına almak istiyor