reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Xiaomi Mi 10

Şaşırtan model yeni Xiaomi Mi 10 için tasarım kendisini gösterdi

Snapdragon 865 Plus temelli yeni işlemci Snapdragon 870‘i taşıyan bir Xiaomi Mi 10 modeli karşımızda yer alıyor. Model cidden geliyor.

Snapdragon 870, kısa süre önce tanıtılmış en yeni Qualcomm işlemcisi. Model temel aldığı SP865 Plus’tan en güçlü çekirdek frekansını 3.2 GHz seviyesine çıkarmasıyla ayrılıyor. Bunun haricinde SP865 Plus ile aynı olan ve aşırı bir performans farkı (Sadece yüzde 3) getirmeyen işlemci, 7 nm üretim sürecinden çıkıyor, Adreno 650 GPU kullanıyor ve 5G desteğini harici Snapdragon X55 modem ile kazanıyor. İşte bu işlemci, halen şaşırtıcı şekilde yeni bir Xiaomi Mi 10 modeline de gücünü veriyor. Xiaomi Mi 11 serisine geçiş yapılmışken oldukça garip duran telefon, resmi TENAA kayıtlarına girdi ve aşağıdaki gibi göründüğü ortaya çıktı. Telefonun arkasında Mi 10 Ultra’yı andıran bir kamera modülü yer alıyor ve burada dört farklı kamera bir araya geliyor gibi görünüyor. Kavisli tasarlanan yeni Mi 10, ön kamerayı sol köşedeki bir ekran deliğinde taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Snapdragon 870’li Xiaomi Mi 10 modeli henüz hangi pazarlara girecek bilinmiyor

Ancak çok yakında resmi olarak tanıtılacak olan yeni Mi 10, tahminlere göre 543 dolar seviyesinde bir fiyata sahip olacak. Ancak bunun henüz netleşmediğini özellikle belirtmek gerekiyor.

Not: Ana görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Dikkat çeken konsol Xbox Series S ile tanışın