reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 ailesine Galaxy S20’ler sonrası güzel indirim!

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, Galaxy S20 ailesi sonrasında Samsung Galaxy S10 serinin fiyatlarında kalıcı indirime gitti.

Samsung dakikalar önce tüm detaylarına aşağıda ulaşabileceğiniz Galaxy S20 ailesini ve fazlasını tanıttı. İşte bu lansman sırasında Samsung Galaxy S10 serisine güzel bir indirim haberi geldi. Bu resmi olarak açıklanan indirim ile ilk çıktığında 749 dolardan satılan Galaxy S10e modeli 599 dolara indi. Çıktığında 899 dolardan satılan Galaxy S10 ise artık 749 dolara alınabilecek. Ailenin en üstündeki model olan Galaxy S10 Plus ise 999 dolardan 849 dolara kalıcı olarak inmiş durumda. Şimdilik sadece ABD özelinde gibi görünen bu indirimin elbette dünya geneline yayılması bekleniyor. Ancak yapılan ciddi indirimin ne zaman Türkiye’deki fiyatlara yansıyacağı henüz bilinmiyor. Hatta bu indirimin Türkiye’de hiçbir zaman uygulanmama ihtimali de bulunuyor. Samsung Galaxy S10 serisi Türkiye’de halen çok dikkat çekiyor.

Güncelleme: Firmadan modeller için Türkiye odaklı fiyat açıklaması geldi. Buna göre Galaxy S10e 5.299 TL, Galaxy S10 6.199 TL, Galaxy S10 Plus ise şu an 7.099 TL olarak görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 ailesi halen güçlü cihazlardan oluşuyor

2019’un hemen başında tanıtılan telefonlar, hem tasarım hem de donanımsal açıdan gerçekten çok güçlü durumdalar. Kameraları gayet iyi olan telefonlar, halen milyonlarca kişiyi fazlasıyla mutlu ediyor. Doğal olarak Android 10’a da geçen amiral gemisi ailede, uygun fiyatıyla en çok satan model konumunda Galaxy S10e yer alıyor. Karşımızda bir Galaxy S20e çıkarmayan Samsung, yeni ailede çıtayı yükseltiyor. Yeni aile artık direkt olarak Galaxy S20’den başlıyor. En üstte ise 100x zoom kameralı Ultra yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Yeni katlanabilir telefon Galaxy Z Flip