reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10 Galaxy Note 10

Samsung Galaxy S10 ailesine Galaxy Note 10 özellikleri geldi!

Samsung Galaxy S10 ve Galaxy Note 10 ailesi arasındaki farkı iyice kapatan bir yazılım güncellemesinin duyurusu yapıldı.

Kısa süre içerisinde herkes için yayımlanacak yeni Samsung Galaxy S10 serisi güncellemesi, son dönemde gördüğümüz en büyük güncelleme ve birçok Galaxy Note 10 özelliğini Galaxy S10 serisine getiriyor. Örneğin telefonlar artık galeri içerisinde “yazarak arama” yapılmasına imkan tanıyor. Bu sayede içerisinde “kedi” olan fotoğrafları sadece “kedi” yazarak bulabiliyorsunuz. Burada özel bir yapay zeka sistemi görev yapıyor. Artık internet paylaşımını aynı Samsung hesabını kullanan tüm cihazlara otomatik olarak aktarabilen telefonlar, bildirim penceresine eklenen bir “cihazlar” menüsüne de kazanıyor. Bu menüden telefona bağlı tüm cihazlar tek bir ekranda görüntülenebiliyor. Bu gerçekten kullanışlı görünüyor. Daha önce S-Pen’li cihazlara özel “AR Doodle” özelliğini de kazanan Samsung Galaxy S10 ailesi, güncellenen DeX altyapısıyla PC ya da Mac üstünde eskiye nazaran daha iyi bir video düzenleme imkanı da kazanıyor. Bu büyük güncelleme ile daha yetenekli hale gelen aile, satın alanları sevindirmeyi sürdürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 ve Galaxy Note 10 yakında genişleyecek

Biliyorsunuz firma şu an Galaxy S10 Lite ve Galaxy Note 10 Lite modelleri üzerinde çalışmalar yapıyor. Bu “bütçe dostu” modeller ile Türkiye gibi pazarlarda ses getirmeye çalışacak firma, her iki cihazı da 2019 bitmeden lanse edecek gibi görünüyor. Ancak halen fiyat ve lansman hakkında net bir açıklama bulunmuyor.

İlginizi Çekebilir

Yeni tanıtılan elektrikli scooter modeli