reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10 Gece Modu

Samsung Galaxy S10 “Gece Modu” performansını gösteren örnek fotoğraflar

Samsung Galaxy S10 ailesinin kamera altyapısına geçtiğimiz aylarda “Gece Modu” gelmişti. Firma işte bu modun gücünü gösteren fotoğraf yayımladı.

Samsung Galaxy S10 ailesi satışa çıktıktan sonra gelen güncelleme ile telefonlara “Night Mode” yani “Gece Modu” eklendi. Biliyorsunuz daha önce düşük ışıkta fotoğraf çekimi için otomatik çalışan “Bright Night” özelliğini kullanan telefonlar, güncelleme ile artık kişilerin manuel olarak açabilecekleri bir gece çekim modu taşıyor. Peki bu mod nasıl bir sonuç sunuyor? İşte bunu göstermek isteyen firma, buradan ulaşabileceğini sayfayı hazırladı. Bu sayfada Güney Kore’nin başkenti Seul’den çekilen fotoğraflar yer alıyor ve Galaxy S10+ ile Gece Modu açık ve kapalı olarak çekilen kareler karşılaştırılıyor. Örneklere baktığımız zaman modun gerçekten işe yaradığı görülüyor. Bazı karalerde ciddi şekilde fark yaratan ve daha aydınlık sonuçlar sunan Gece Modu, bazılarında ise aşırı dramatik değişiklikler sunmuyor. Bu konuda daha başarılı sistemler bulunuyor ancak yine de Samsung Galaxy S10 için bu özelliğin sunuluyor olması sevindiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 ailesi oldukça beğeni topluyor

Ancak telefonlar yüksek fiyatlarının da etkisiyle Türkiye’de geniş bir kitleye ulaşamıyor. Burada daha uygun fiyatlı Galaxy S10e modelinin daha iyi sattığı söyleniyor. Biliyorsunuz dünya genelinde amiral gemilerine olan talep azalıyor. Kişiler artık orta hatta giriş seviyesi cihazlara yöneliyor. Bu yüzden de artık orta ve giriş seviyesi cihazlar çok gelişmiş özellikler ile donatılıyor. İnsanlar bu cihazlardan tercih ederek bütçelerini çok fazla zorlamadan sık sık cihaz değiştirebiliyor.

İlginizi Çekebilir

Canon’dan gelişmiş kompakt fotoğraf makinesi