reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A90

Samsung Galaxy A90 hakkında güzel fiyat açıklaması ve diğer yeni detaylar

2019 Galaxy A ailesinin en üstüne konumlandırılacak  Samsung Galaxy A90 için çok önemli bilgiler paylaşıldı. Burada fiyata yönelik de bir açıklama var.

OnLeaks tarafından ortaya çıkarıldığı kadarıyla SM-A905 ve SM-A908 olmak üzere iki farklı Samsung Galaxy A90 versiyonu yolda bulunuyor. İşte bu telefonlar, söylendiği kadarıyla 5G desteğiyle geliyor. Yani 5G desteği olmayan versiyonlarının çıkmayacağı (Geriye uyum var) modeller, Ice Universe’e göre pazardaki en ucuz 5G akıllı telefon modellerinden birisi olacak. Yılın ikinci yarısında karşımıza çıkacak telefonlar, gerçekten ciddi şekilde ses getirecek gibi görünüyor. Tasarımları hakkında halen tam olarak bilgilerin olmadığı Galaxy A90 ailesi, teknik olaraksa iyice detaylanmış durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A90 modelleri hakkında bildiklerimiz şöyle

Baktığımız zaman SM-A908 6,7 inç ekran üzerine kuruluyor. Parmak izi sensörü ekranına entegre edilen telefon, gücünü Snapdragon 855 işlemciden alıyor. Cihazın arkasında 48 megapiksel + 8 megapiksel + 5 megapiksel üçlü kamera yer alıyor deniyor. SM-A905 ise 6,7 inç ekran üzerine kuruluyor ve gücünü Snapdragon 855 işlemciden alıyor. Arkasında 48 megapiksel + 12 megapiksel + 5 megapiksel üçlü kamera kurulum taşıyan cihazın, parmak izi sensörü ekranına entegre ediliyor. Ortak olarak 4.500 mAh kapasitesinde 45W hızlı şarj destekli pille gelecek telefonların, en az 6 GB RAM taşıyacağı da gelen bilgiler arasında.

İlginizi Çekebilir

Dönen kameralı Galaxy A80 modeli