reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A90

Çok büyük ses getirecek; Samsung Galaxy A90 hakkında ortaya çıkan iddialı detaylar

2019 Galaxy A ailesinin en üstüne orta seviye değil bütçe dostu birer amiral gemisi geliyor. Samsung Galaxy A90 modelleri çok ses getirecek gibi görünüyor.

2019 Galaxy A ailesinin en gelişmiş modeli şu an dönen kamerasıyla dikkat çeken Galaxy A80. İşte bu modelin üstüne iki farklı Samsung Galaxy A90 geliyor. OnLeaks tarafından ortaya çıkarıldığı kadarıyla SM-A905 veSM-A908 olmak üzere iki farklı A90 versiyonu yolda bulunuyor. Baktığımız zaman SM-A908 6,7 inç ekran üzerine kuruluyor. Parmak izi sensörü ekranına entegre edilen telefon, gücünü şaşırtıcı şekilde Snapdragon 855 işlemciden alıyor. Galaxy A serisine ilk defa amiral gemisi düzeyinde bir işlemci koyacak firma, bu cihaza 5G desteğini de verecek deniyor. Cihazın arkasında ise 48 megapiksel + 8 megapiksel + 5 megapiksel üçlü kamera yer alıyor deniyor. SM-A905 ise yine OnLeaks’e göre 6,7 inç ekran üzerine kuruluyor ve gücünü Snapdragon 855 işlemciden alıyor. Arkasında 48 megapiksel + 12 megapiksel + 5 megapiksel üçlü kamera kurulum taşıyan cihazda, özel optik görüntü sabitleme sistemi bulunuyor. Parmak izi sensörü ekranına entegre edilen versiyon, 5G desteği taşımayacak ve farkını sadece kamerasıyla koyacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A90 modelleri ile firma için bütçe dostu amiral gemisi dönemi başlıyor

Bu da Galaxy S10 ailesine ulaşamayanlar için çok güzel görünüyor. Ancak yine de Galaxy A90’ın çok ucuz olması beklenmiyor. Galaxy S10e modelinden biraz daha aşağıda yer alacağı tahmin edilen model, gerçekten merak uyandırıyor.

İlginizi Çekebilir

Bahsettiğimiz döner kameralı Galaxy A80 modeli