reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10 One UI 2.5

Samsung Galaxy S10 serisi kullanıcılarına sevindirici haber

Samsung Galaxy S20 serisiyle kullanıcılara sunulan yeni kamera yetenekleri Samsung Galaxy S10 serisi için de kullanılmaya başlandı.

Samsung Galaxy S10 ailesi Galaxy S20 serisinde yer alan yeni kamera yetenekleri sayesinde daha gelişmiş kamera deneyimi sunuyor. Kullanıcılar artık tek çekim dahil en son Galaxy kamera yazılım teknolojisi ile çekim yapabiliyor.

Tek çekim özelliğiyle, kamera sistemi ve yapay zeka kullanılarak tek seferde birden fazla fotoğraf ve video çekmek mümkün. Geliştirilmiş Gece Modu özelliği ve yeni gece hızlı çekim modu özelliğiyle, düşük ışıkta daha kaliteli fotoğraflar çekilebiliyor. Özelleştirilebilir filtreler sayesinde kullanıcılar kendi filtrelerini oluşturabiliyor. Profesyonel video özelliği ise ISO, deklanşör hızı ve pozlama seviyesi gibi ayarları yapabilme olanağı tanıyor. Bunun haricinde video çekerken ön ve arka kameralar arasında geçiş yapılabiliyor.

Bu güncelleme çeşitli galeri özelliklerini de beraberinde getiriyor. temiz görüntü özelliğine de sahip yapay zeka teknolojisi sayesinde, Galeri uygulaması daha düzenli bir galeri için aynı gün çekilen 100’e varan benzer fotoğrafları otomatik olarak gruplandırıyor. Kullanıcılar, benzer çekimleri kolayca inceleyebiliyor ve fotoğraf grubunun simgesi olacak favori görüntülerini seçebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 ailesi hızlı paylaşım özelliğine kavuşuyor

Hızlı Paylaşım özelliğiyle, fotoğrafları, videoları ve dosyalar birçok kişiyle kolay bir şekilde paylaşılabiliyor. Kısa bir süre önce inceleme fırsatı bulduğumuz Samsung Galaxy S10 Lite hakkındaki detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

90 Hz ekrana sahip Huawei P40 Pro ile tanışın