reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20 FE Samsung Galaxy S21

Samsung One UI 3.1 ile sunulacak bazı faydalı yenilikler

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, Galaxy S21 ailesiyle beraber One UI 3.1 arayüzünü de kullanıma sunacak. İşte sürümün bazı yenilikleri;

Yukarıdaki video üzerinden öğrenildiği kadarıyla Android 11 temelli Samsung One UI 3.1 ile beraber ufak ancak önemli yenilikler geliyor. İlk başta Galaxy S21’lerde olacak, daha sonra ise diğer cihazlara gelecek yeni arayüz, aktarıldığı kadarıyla tablet ile telefon arasındaki ortak çalışma sürecini geliştiriyor. Samsung hesabı üzerinden bir cihazda bırakılan işi diğer cihazda tamamlamak kolaylaşıyor. Mavi ışık filtresini artık “eye comfort shield” olarak isimlendiren şirket, Google Discover ile Samsung Free arasında seçim şansı sunuyor ve ön ile arka kamera ile aynı anda video çekim şansı getiriyor. Video için portre modu sunan Samsung One UI 3.1, bazı görsel yenilikler de taşıyor. Arayüz için tüm detaylar 14 Ocak tarihinde Galaxy S21’leri tanıtımıyla birlikte açıklanacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung, Android 11 temelli One UI 3.0 sürümüne şu cihazları geçirdi, geçirecek

Yeni işletim sistemine ve arayüz Türkiye’de ilk olarak Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra modelleri geçti. Daha sonra ise Galaxy Note 20, Galaxy Note 20 Ultra, Galaxy Note 10, Galaxy Note 10 Plus, Galaxy S10 Plus, Galaxy S10, Galaxy S10e, Galaxy S10 Lite, Galaxy Z Flip, Galaxy Z Fold 2, Galaxy S20 FE, Galaxy M21 ve Galaxy M31 modellerin nazıları yeni sürümü aldı, diğerleri ise çok yakında alacak.

İlginizi Çekebilir

WhatsApp için gelen yeni özelikler