reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Tab S7 Plus

Samsung Galaxy Tab S7 ve Galaxy Tab S7+ için One UI 3.1 güncellemesi yayında

Samsung, Android 11 tabanlı One UI 3.0 güncellemesini yayınlamaya devam ediyor. Kısa bir süre önce Galaxy Note 10 ailesi için yayınlanan güncelleme bu kez Galaxy Tab S7 ve Galaxy Tab S7+ için indirmeye sunuldu.

Samsung sürpriz bir şekilde One UI 3.0 yerine One UI 3.1 güncellemesini sunuyor. Şirketin amiral gemisi tabletleri, One UI 3.1 güncellemesini alan ilk cihazlar oldu. Yenilenmiş kullanıcı arayüzü tasarımıyla gelen One UI 3.1 ile birlikte kullanıcılar arka planda video görüşmeleri gerçekleştirebiliyor. Ekran widget’larını da kilitlemeye imkan tanıyan güncellemede özel paylaşım, geliştirilmiş stok uygulamaları ve paylaşım sırasında GPS konum verilerini görüntülerden kaldırma özelliği kullanıcılara sunulan yenilikler arasında. Güncellemeyle birlikte sohbet balonları ve gelişmiş izin yönetimi de kullanıcılara sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye’deki Galaxy Tab S7 ailesi için One UI 3.1 güncellemesi için geri sayım başladı

Samsung hesabı üzerinden bir cihazda bırakılan işi diğer cihazda tamamlamak kolaylaşıyor. Mavi ışık filtresini artık “eye comfort shield” olarak isimlendiren şirket, Google Discover ile Samsung Free arasında seçim şansı sunuyor ve ön ile arka kamera ile aynı anda video çekim şansı getiriyor. Şu anda Güney Kore‘deki cihazlar için indirmeye sunulan güncellemenin çok yakında Türkiye’deki cihazlar için de yayınlanması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın en yeni modeli ile tanışın