reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 10 Lite

Türkiye’de bugün Android 11 ile OneUI 3 alan Samsung telefonlar

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, Türkiye özelinde önemli iki modeline daha Android 11 / OneUI 3 güncellemesi verdi.

Samsung Türkiye, geçtiğimiz hafta Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra modellerine Android 11 temelli OneUI 3 güncellemesini indirmeye sunmuştu. OTA üzerinden herkes için kullanıma çıkan yeni sürüm, önemli yenilikleri bünyesinde barındırıyordu. Kutularından Android 10 ile çıkan ve Android 11’e Türkiye’de geçirilen ilk modeller olan amiral gemilerini, daha sonra Galaxy Note 20, Galaxy Note 20 Ultra Galaxy S10 Lite, Galaxy Z Flip ve Galaxy S20 FE modelleri takip etmişti. Bugün itibarıyla ise güncellemeye popüler modeller Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Plus geçirildi. Bu cihazlara da Türkiye’de Android 11 temelli OneUI 3 güncellemesi OTA üzerinden herkes için gönderilmeye başlandı. Android 11 / OneUI 3 ile gelen tüm yeniliklere ise direkt olarak buradaki sayfadan ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android 11 temelli OneUI 3 alacak diğer Samsung cihazlar şunlar:

Önümüzdeki dönemde ise Android 11’e Galaxy S10, Galaxy S10 Plus, Galaxy S10e, gelişmiş katlanabilir telefon Galaxy Z Fold 2, Galaxy Note 10 Lite, Galaxy M21, Galaxy A51, Galaxy Xcover Pro ve Galaxy M31 modelleri de geçiyor. Ayrıca artık tabletler Galaxy S7 ve S7 Plus da Android 11 listesinde yer alıyor.

Bu arada daha önce de söylediğimiz gibi Samsung Türkiye tarafından daha sonra bu listenin güncellemesi bekleniyor. Yani şimdilik elindeki telefon bu listede yer almayanların çok fazla endişe etmemesi gerekiyor. Ancak yine de birçok telefonun (Özellikle de eski cihazların) Android 11’e geçirilmeyeceğini üzülerek belirtelim.

İlginizi Çekebilir

WhatsApp için gelen son özeliklerden bazıları