reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20 FE Android 11

Türkiye’de bugün Android 11 / OneUI 3 alan Samsung telefonlar

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, Türkiye özelinde önemli üç modeline daha Android 11 / OneUI 3 güncellemesi verdi.

Samsung Türkiye, geçtiğimiz hafta Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra modellerine Android 11 temelli OneUI 3 güncellemesini indirmeye sunmuştu. OTA üzerinden herkes için kullanıma çıkan yeni sürüm, önemli yenilikleri bünyesinde barındırıyordu. Kutularından Android 10 ile çıkan ve Android 11’e Türkiye’de geçirilen ilk modeller olan amiral gemilerini, bugün beklenen güncellemeyi alan Galaxy Note 20, Galaxy Note 20 Ultra ve Galaxy S20 FE modelleri takip etti. Bu cihazlara da Türkiye’de Android 11 temelli OneUI 3 güncellemesi OTA üzerinden herkes için gönderilmeye başlandı. Android 11 / OneUI 3 ile gelen tüm yeniliklere ise direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy S20 ile Note 20 serisi ve Galaxy S20 SE haricinde haricinde Android 11 temelli OneUI 3 alacak diğer cihazlar şunlar:

Ocak, şubat ve mart aylarında Android 11’e Galaxy Note 10, Galaxy Note 10 Plus, Galaxy S10 Plus, Galaxy S10, Galaxy S10e, Galaxy S10 Lite, Galaxy Z Flip, Galaxy Z Fold 2, Galaxy M21 ve Galaxy M31 modelleri geçiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu arada daha önce de söylediğimiz gibi Samsung Türkiye tarafından daha sonra bu listenin güncellemesi bekleniyor. Yani şimdilik elindeki telefon bu listede yer almayanların çok fazla endişe etmemesi gerekiyor. Ancak yine de birçok telefonun (Özellikle de eski cihazların) Android 11’e geçirilmeyeceğini üzülerek belirtelim.

İlginizi Çekebilir

WhatsApp için gelen yeni özelikler