reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Tab S6, One UI 3.1 yeni yeteneklere kavuşuyor

Samsung Galaxy Tab S6 kullanıcıları için One UI 3.1 güncellemesi dağıtılmaya başladı. Mayıs ayında yayınlanacağı söylenen güncelleme iki ay öncesinde kullanıcılar için indirmeye sunuldu.

Advertisement

Türkiye’de bu cihazı kullanan birisiyseniz ve henüz güncelleme cihazınız için yayınlanmadıysa sabırlı olmanızda fayda var. Önümüzdeki günlerde güncellemeninin Türkiye’deki cihazlar için de yayınlanması bekleniyor.

Güncellemeyle Galaxy Tab S6 kullanıcıları One UI 2.5’ten One UI 3.1’e geçiyor. Bu da tabletin Android 11 güncellemesine yükseltildiği anlamına geliyor. Android 11 temelli Samsung One UI 3.1 ile beraber ufak ancak önemli yenilikler geliyor. Yeni arayüz, tablet ile telefon arasındaki ortak çalışma sürecini geliştiriyor. Samsung hesabı üzerinden bir cihazda bırakılan işi diğer cihazda tamamlamak kolaylaşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Tab S6 son güncellemeyle dikkatleri üstüne çekiyor

Mavi ışık filtresini artık “eye comfort shield” olarak isimlendiren şirket, Google Discover ile Samsung Free arasında seçim şansı sunuyor ve ön ile arka kamera ile aynı anda video çekim şansı getiriyor. Video için portre modu sunan Samsung One UI 3.1, bazı görsel yenilikler de taşıyor. One UI 3.1 arayüzü ilk olarak kısa bir süre önce satışa sunulan Galaxy S21 ailesinde kullanıma sunulmuştu. Galaxy S21 Ultra hakkındaki detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Sony bir elektrikli otomobil geliştiriyor