reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20 Ultra Samsung One UI 3.1 Samsung Messaging

Windows 10 için Samsung Messaging uygulaması ortaya çıktı

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, Windows 10 için Samsung Messaging uygulamasını geliştirmiş. İşte detaylar;

Samsung Messaging uygulaması, Windows 10 için Microsoft Store’daki yerini aldı. Henüz herkese açık olmayan uygulama, kişilerin destekli dizüstülerde Samsung telefonları üzerinden SMD mesajı göndermesine ve almasına imkan tanıyor. Şimdilik sadece Galaxy TabPro S, Galaxy Book 10.6 LTE, Galaxy Book 12 LTE, Galaxy Book 2 ve the Galaxy Book Flex 2 5G modellerine destek veren uygulama, ileride kapsama alanını artıracaktır yorumu yapılıyor. Henüz test edilmeyen uygulama, günümüz için çok daha gerekli görünmüyor. Çünkü artık SMS atan çok ama çok az kişi bulunuyor. Diğer servisler için zaten her türlü erişim masaüstünde yer alıyor.

Samsung Messaging dikkat çekerken, firmadan “One UI 3.1” güncellemesi de yolda bulunuyor

Güncellemenin kademeli olarak sunulacağı cihazlar şu şekilde: “Galaxy S20, Galaxy S20+, Galaxy S20 Ultra, Galaxy S20 FE, Galaxy Note20, Galaxy Note20 Ultra, Galaxy Z Fold2 5G, Galaxy Z Flip 5G, Galaxy Z Flip, Galaxy S10e, Galaxy S10, Galaxy S10+, Galaxy S10 5G, Galaxy S10 Lite, Galaxy Note10, Galaxy Note10+, Galaxy Note10 Lite, Galaxy Fold, Galaxy A71 5G, Galaxy A71, Galaxy A51 5G, Galaxy A51, Galaxy A90 5G, Galaxy A80, Galaxy A70, Galaxy A50, Galaxy Tab S7+, Galaxy Tab S7, Galaxy Tab S6 Lite, Galaxy Tab S6 ve son olarak Galaxy Tab S5e”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Halen bu üstteki cihazlar için Türkiye özel net bir güncelleme tarihi verilmiyor. Samsung Electronics Mobil Dünya Başkanı ve CEO’su TM Roh ise konuyla ilgili şu açıklamayı yapıyor: “Samsung olarak, cihazlarımızın yaşam döngüleri boyunca güncel mobil deneyimleri kullanıcılarımıza sunmaya devam etme konusunda kararlıyız.

Seçili Galaxy cihazlar için 3. nesil Android işletim sistemi yükseltmelerinin sunulmasının ardından, yeni ve güçlü özellikleri aynı anda kullanıcılarımızın hizmetine sunuyoruz. Son olarak çıkardığımız One UI 3.1 güncellemesi, taşıdığımız bu misyon çerçevesinde attığımız önemli adımlardan biri.” 

İlginizi Çekebilir

OPPO’dan garip karşılanan gerçek kablosuz şarj sistemi