reklamı kapat

POPÜLER

Realme 8

Realme 8 serisi için ortaya çıkan 108 megapiksel detayı

Türkiye’de yer alan Realme firmasından yeni bir seri daha geliyor. İşte bu Realme 8 serisi için ortaya çıkan 108 megapiksel detayı gündem oldu.

Realme firması da 108 megapiksel kameralı telefon furyasına adım atıyor. Firmadan gelen resmi paylaşıma göre Realme 8 serisi aktif olarak yolda bulunuyor. Bu seride 108 megapiksel bir ana kamera kullanacağını açık olarak gösteren firma, kamerada çözünürlük limitini “kendisi için” artırıyor. Burada kendisi diyoruz çünkü biliyorsunuz şu an 108 megapiksel ana kameraya sahip birçok Xiaomi ve Samsung modeli bulunuyor. Ancak çözünürlüğün yükselmesi fotoğraf kalitesinin çağ atlamasına gelmiyor. Telefon tarafında sensör boyutu ve fotoğraf işleme sistemleri esas farkı yaratıyor. Realme’nin kullanacağı 108 megapiksel sensörde ise yüksek ihtimalle Samsung imzası bulunuyor.

Realme 8 serisi merak uyandırırken, firmadan yakında Realme GT geliyor

Realme‘nin 2021’deki ilk amiral gemisi modeli olacak Realme GT, resmi olarak 4 Mart tarihinde lanse ediliyor. Bugün çıkan son paylaşım direkt olarak firmadan gelmiş ve cihazın net şekilde 465 dolar altında satılacağı ortaya çıkmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

465 dolar tam olarak 380 euro şeklinde çevriliyor ve bu da 600 euro beklentisinden çok ama çok aşağıda yer aldığı için inanılmaz ses getiriyor. Bu fiyatla gerçekten fiyat-performans açısından sınırları zorlayacak Realme GT, yılın en çok satan SP888’li telefonu olacak izlenimi oluşturuyor.

İlginizi Çekebilir

OnePlus’ın arkası renk değiştirebilen modeli