reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

OPPO X Tom Ford

OPPO ve Tom Ford imzalı ilginç telefon için çok şaşırtan gelişme

Telefon sektörünün en yenilikçi isimlerinden OPPO, geçtiğimiz yıl Tom Ford imzalı ilginç bir telefon ile gündeme gelmişti.

Advertisement

LetsGoDigital tarafından bulunan bu sayfada gördüğünüz model ilk ortaya çıktığında yakında gerçek olabilir demiştik. Çünkü sayfada gördüğünüz görseller resmi basın görselleriydi. Bunlar LetsGoDigital tarafından değil firma tarafından hazırlanmış ve resmi kayıtlara konulmuştu. O zaman ABD merkezli tasarımcı Tom Ford tarafından hazırlandığı aktarılan telefon, hiçbir zaman gerçek olmayacak. Çünkü OPPO ile Tom Ford arasında bir ortaklık bulunmuyor. İki tarafa da açık olarak birbirleriyle çalışmadıklarını belirtiyor. Ancak süreç bununla kalmıyor. Tom Ford LetsGoDigital’den görselleri kaldırmasını istiyor ve ortaya çıkan cihaz için OPPO’ya karşı yasal bir adım atıyor. Bu yasal adımda aşağıdaki telefonda kullanılan duvar kağıdının direkt olarak Apple’a ait olması gibi şaşkınlığı artıran bir aşama daha bulunuyor. Bu da gerçekten çok ama çok garip görünüyor. Şimdilik sürecin tam olarak nasıl sonuçlanacağı bilinmiyor. Ancak Tom Ford ile anlaşmadan bir telefona Tom Ford ismini koymak ve bunu kayıtlamak hiç akla yatmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO imzalı bu telefon çıksaydı çok ses getirebilirdi

Telefon üzerinde geçmek adına görebileceğiniz üzere yukarıya doğru uzayabilen yapıda. Yeni telefonda kıvrılabilen bir esnek OLED ekran yer alıyor. Arkasında üçlü bir kamera modülü bulunan telefon, uzayabilen yapı nedeniyle kapalı halinde oldukça kompakt yapıda. Arkasında tam olarak “Oppo X Tom Ford – Design for concept Shakira” ibaresi yer alan telefon, ne zaman satışa çıkacak ya da gerçekten satışa çıkacak mı henüz bilmiyoruz.

İlginizi Çekebilir

OPPO’nun kısa süre önce gelen ilginç konsept telefonu