reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20 Ultra Samsung One UI 3.1 Samsung Messaging

Türkiye’deki Samsung Galaxy Note 20 ailesi için yeni bir güncelleme yayında

Samsung Galaxy Note 20 ailesi için yeni bir güncelleme paylaşıldı. Türkiye’deki Galaxy Note 20 kullanıcıları için indirmeye sunulan güncelleme eylül ayı güvenlik paketiyle geliyor.

Eylül 2021 güncellemesinde 23 adet güvenlik açığını kapatan Samsung, Galaxy Note 20 kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunuyor. Galaxy Note 20 ailesi, operatöre bağlı olarak N985FXXS3DUH5 model numarasına sahip. Yaklaşık 181,49 MB boyutundaki güncellemeyle daha duyarlı bir kamera uygulaması, daha hızlı açılır menüler, ve daha iyi termal yönetim gibi yenilikler Galaxy Note 20 kullanıcılarına sunuluyor. Performans üzerinde de iyileştirme sunan güncellemeyle ilgili bildiklerimiz detaylar şu an için bunlarla sınırlı durumda. Galaxy Note 20 modellerinden birine sahipseniz ve güncellemenin cihazınıza gelip gelmediğine Ayarlar-Yazılım Güncellemesi sekmesi üzerinden bakabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung bir taraftan da Android 12 tabanlı One UI 4.0 beta hazırlıklarını sürdürüyor. Şirketin yeni güncellemeyi ilk olarak Galaxy S21 ailesi için yayınlaması daha sonrasında Galaxy Note 20 kullanıcıları için indirmeye sunması bekleniyor. One UI 4.0, yeni uygulama simgeleri ve renk şemaları gibi görsel geliştirmeler sunuyor.

Android 12 tabanlı One UI 4.0, Galaxy Note 20 ailesi için ne zaman yayınlanacak?.

Güncellemede bununla birlikte Knox iyileştirmeleri de yer alıyor. Samsung’un güvenlik garantisi olan Knox, Samsung cihazlarına kurulan yüksek güvenlikli bir platformdan ve bu platformdan faydalanan bir dizi çözümden oluşuyor. One UI 4.0’da sunulacak diğer yenilikler ise henüz belli değil. Yeni güncellemenin bu yıl bitmeden Galaxy Note 20 modellerine gelmesi bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içine yakından bakın