reklamı kapat

POPÜLER

Logitech G335 kablolu kulaklık

Logitech G335 Türkiye’de satışta; markanın en hafif kulaklığı

Oyunculara özel olarak tasarlanan Logitech G335 kablolu kulaklık modeli Türkiye’de satışa sunuldu. Ürün hafifliğiyle öne çıkıyor.

Logitech G335 kablolu kulaklık modeli Türkiye’de 829 TL‘den raflara çıkarıldı. Logitech Türkiye’den yapılan açıklamaya göre oyun severlerin yoğun ilgi gösterdiği kulaklık, hafifliği ve renk seçenekleriyle öne çıkıyor.

Firmaya göre G335 oyun kulaklığı 240 gram ağırlığıyla piyasadaki en hafif oyun kulaklığı olarak öne çıkıyor. Color Collection serisinin ödüllü kablosuz oyuncu kulaklığı G733 ile benzer bir tasarıma sahip olan G335, daha çok uyum ve daha fazla konfor sağlaması için ince bir yapıda tasarlanmış. Ayarlanabilir askılı kafa bandı tasarımı ve yumuşak dokulu kumaş kulak yastığı malzemeleri sayesinde uzun süreli kullanımlarda ekstra konfor sunuyor.

Siyah, Beyaz ve Mint (Yeşil) renklerine sahip olan kulaklık, çift yönlü kullanıma uygun kafa bantlarıyla da renkli ve etkileyici bir görüntü sunuyor. Mevcut Color Collection ürünleriyle eşleştirmek için tasarlanan bu yeni kulaklık, oyunculara oyun alanlarını özelleştirmek ve kişiselleştirmek için daha fazla fırsat sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Logitech G335 kablolu kulaklık dikkat çekti

Logitech G335 kablolu oyun kulaklığı, 3,5 mm ile neredeyse tüm oyun platformlarında kullanım için kolay “tak ve çalıştır” özelliklerine sahip şeklinde lanse ediliyor. Eksiksiz oyun sınıfı ses kalitesi, yerleşik kontroller, doğrudan kulaklığın üzerinde bulunan ses kontrol kadranı ve yukarı kaldırıldığında sesi otomatik kapatan bir mikrofon, oyuncuların dikkatlerini dağıtmadan kendilerini oyuna vermelerini sağlıyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın