reklamı kapat

POPÜLER

Logitech G435 kablosuz oyuncu kulaklığı

Logitech G435 kablosuz oyuncu kulaklığı görücüye çıkarıldı

Oyunculara özel olarak tasarlanan Logitech G435 kablosuz oyuncu kulaklığı görücüye çıkarıldı. Model geniş bir kapsama alanına sahip.

Logitech G435 kablosuz oyuncu kulaklığı, özel USB aparatı (USB-A 2.4 GHz Lightspeed) ile PC ya da PlayStation 4 / 5 konsollara bağlanabiliyor. Birçok farklı renkte hazırlanan ve gerçekten modern bir çizgisi olan ürün, Bluetooth üzerinden telefon ya da tablet gibi cihazlarla da bağlantı kurabiliyor.

Yukarıda da dediğimiz gibi kapsama alanı fazlasıyla geniş olan oyuncu kulaklığı, kafa üstü formunda ve kulakları tamamen içerisine alıyor. Bu açıdan pasif yalıtımı yüksek olan G435, 40 mm sürücüler üzerine kuruluyor ve sadece 165 gramlık ağırlığıyla dikkat çekiyor.

Modelin gerçekten çok hafif olması, onu uzun oyun seansları için iyi bir seçim haline getiriyor. Yerleşik olarak gizli mikrofonlar taşıyan G435, Logitech’in açıklamasına göre 18 saatlik bir pil ömrü sunuyor. Bu da birçok oyuncu için fazlasıyla yeterli görünüyor.

Bünyesinde fiziksel kontrol butonları yer alan Logitech G435 kablosuz oyuncu kulaklığı, USB-C üzerinden şarj edilebiliyor ve çok düşük gecikme ile görev yapıyor.

Yakında raflardaki yerini alacak modelin yurt dışı fiyat 80 dolar seviyesinde. Ürünün Türkiye’ye de geleceğini ve Türkiye’de 900 TL’ye yaklaşan bir rakamla satılacağını düşünüyoruz. Ancak bunun kesin olmadığını belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Logitech G435 öncesinde Logitech G335 Türkiye’de satışa sunuldu

Logitech G335 kablolu kulaklık modeli dün Türkiye’de 829 TL‘den raflara çıkarıldı. Logitech Türkiye’den yapılan açıklamaya göre oyun severlerin yoğun ilgi gösterdiği kulaklık, hafifliği ve renk seçenekleriyle öne çıkıyor.

Firmaya göre G335 oyun kulaklığı 240 gram ağırlığıyla piyasadaki en hafif oyun kulaklığı olarak öne çıkıyor. Color Collection serisinin ödüllü kablosuz oyuncu kulaklığı G733 ile benzer bir tasarıma sahip olan G335, daha çok uyum ve daha fazla konfor sağlaması için ince bir yapıda tasarlanmış.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın