reklamı kapat

POPÜLER

Logitech G Pro X 2 Lightspeed

Oyunlarda en üst düzey ses performansı arayanlara; Logitech G Pro X 2 Lightspeed kablosuz oyuncu kulaklığı incelemesi

 - Güncelleme: 25 Ocak 2024 13:50

Üst düzey bir oyuncu kulaklığı olarak karşımıza çıkan Logitech G Pro X 2 Lightspeed, profesyonel oyuncuların beklentilerini karşılayacak özelliklerle geliyor. Hem kablolu hem kablosuz olarak kullanılabilen cihazın detaylarını aktaralım.

Oyuncu aksesuarları denildiğinde akla gelen ilk markalardan olan Logitech, oyun tutkunlarının yanlarından eksik etmeyecekleri ürünlere imza atıyor. Hem profesyonel hem de oyun dünyasıyla haşır neşir kişiler için aksesuarlar üreten Logitech, geçtiğimiz yıl Türkiye’de bir etkinlik gerçekleştirmiş, biz de bu etkinliğe katılmıştık.

Etkinlikte Logitech G Pro ailesinin yeni ürünleri lanse edilmiş biz de ilk kez bu ürünleri o etkinlikte deneyimleme fırsatı bulmuştuk. Etkinliğin ardından Logitech bize yeni oyuncu aksesuarlarını test etmemiz için gönderdi. Yeni oyuncu aksesuarlarından ilk olarak Logitech G Pro X 2 deneyimini sizlerle paylaşmak istiyoruz. İlerleyen günlerde Logitech G Pro X 2 Superlight fare ve Logitech G Pro X 2 mekanik oyuncu klavyesinin testini de sizlerle buluşturacağız.