reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 12 Pro

iPhone 13 ailesiyle ilgili yeni bir iddia ortaya çıktı

iPhone 12 ailesi daha yeni satışa sunulmuşken iPhone 13 ailesiyle ilgili detaylar gelmeye başladı. Tayvanlı bir tedarik zinciri önümüzdeki yılın eylül ayında tanıtılmasını beklediğimiz modellerle ilgili bir iddia paylaştı.

iPhone 13 ailesiyle birlikte 5G teknolojisindeki hız deneyimin ABD dışındaki ülkelerde artacağı belirtiliyor. Bilindiği üzere iPhone 12 ailesinde Apple, süper hızlı mmWave ve daha yaygın olarak kullanılan 6Ghz 5G teknolojilerini tercih ediyor. mmWave 5G ağları ultra hızlı bağlantı sunmalarına rağmen kısa menzile sahip oldukları için bu teknolojinin dezavantajı bulunuyor. Qiqi isimli Tayvanlı bir şirket ‌iPhone 13‌ serisine yönelik mmWave antenleri için Apple’ın büyük bir sipariş alma sürecinde olduğunu iddia ediyor. Apple’ın mmWave antenleri şu anda Japon Murata Manufacturing tarafından üretiliyor. Gelen bilgiler gerçeğe dönüşürse iPhone 13’teki 5G teknolojisinin üretimi Japon Murata Manufacturing ve Qiqi tarafından gerçekleşecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 13 ailesinde performans artırıyor

Apple’ın çok sayıda mmWave anteni sipariş etmesi yeni modellerin daha fazla bölgede daha hızlı  mmWave teknolojisine sahip olacağını akıllara getiriyor. Daha hızlı işlemci, daha uzun pil ömrü ve daha iyi kamera performansı yeni modellerde beklenen özellikler arasında. Telefonları satış fiyatları henüz netlik kazanmasa da yeni modellerin iPhone 12 ailesinin fiyatlarıyla satışa sunulması kuvvetle muhtemel.

Haberde kullanılan görsel iPhone 12 Pro’ya aittir

İlginizi Çekebilir

Boston Dynamics’ten güldüren dans videosu