reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A70

Samsung Galaxy A70’e gelecek Android 11 güncellemesi için geri sayım başladı

Samsung, eski telefonlarına da Android 11 güncelleme desteği sunmaya devam ediyor. Orta segmentteki başarılı modellerden olan Samsung Galaxy A70 çok yakında Android 11 güncellemesini alıyor. SamMobile‘ın aktardığı bilgiye göre Galaxy A70 için Android 11 güncellemesi dağıtılmaya başlandı. Şu anda Ukrayna’da güncellemeye sunulan yazılımın nisan ayında Türkiye’de de yayınlanması bekleniyor.

Yenilenmiş kullanıcı arayüzü tasarımıyla gelen One UI 3.1 ile birlikte kullanıcılar arka planda video görüşmeleri gerçekleştirebiliyor. Ekran widget’larını da kilitlemeye imkan tanıyan güncellemede özel paylaşım, geliştirilmiş stok uygulamaları ve paylaşım sırasında GPS konum verilerini görüntülerden kaldırma özelliği kullanıcılara sunulan yenilikler arasında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A70 yeni yeteneklere kavuşuyor

Güncellemeyle birlikte sohbet balonları ve gelişmiş izin yönetimi de kullanıcılara sunuluyor. 1.9 GB boyutundaki güncelleme sayesinde Samsung hesabı üzerinden bir cihazda bırakılan işi diğer cihazda tamamlamak kolaylaşıyor. Mavi ışık filtresini artık “eye comfort shield” olarak isimlendiren şirket, Google Discover ile Samsung Free arasında seçim şansı sunuyor ve ön ile arka kamera ile aynı anda video çekim şansı getiriyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın en yeni modeli ile tanışın