reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S9 Galaxy S9+

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ modellerine eklenen sevindirici kamera özelliği!

Geçtiğimiz yılın sevilen güçlü amiral gemileri Samsung Galaxy S19 ve Galaxy S9+ için gerçekten sevindirici bir kamera güncellemesi dağıtılmaya başlandı.

Samsung, geçtiğimiz aylarda önemli bir adım atmış ve Galaxy S10 ailesine “Night Mode” yani “Gece Çekim Modu” eklemişti. Daha önce düşük ışıkta fotoğraf çekimi için otomatik çalışan “Bright Night” özelliğini kullanan telefonlar, bu mod ile kişilerin manuel olarak açabilecekleri bir gece çekim modu sunmaya başladı. Bu Gece Çekim Modu şimdi de Samsung Galaxy S19 ve Galaxy S9+ modelleri için verilmeye başlandı. Şimdilik Tayland, Vietnam ve Filipinler‘de çıkan güncellemenin, yakın zamanda Türkiye’deki Galaxy S9 sahipleri dahil herkes için geleceği tahmin ediliyor. Deneyenlerin oldukça beğendiği mod, düşük ışıkta eskiye nazaran daha iyi fotoğraflar çekmenize imkan tanıyor. Burada aşırı bir fark bulunmuyor ancak telefonlar gece modu ile daha aydınlık ve temiz çıktılar veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+, artık kamera konusunda daha gelişmiş

Halen genel olarak oldukça güçlü olan telefonlar, Samsung tarafından yazılımsal olarak da ciddi şekilde destekleniyor. Gece modunu getiren bu güncelleme ile telefonlara haziran güvenlik paketi geliyor ve birçok konuda iyileştirme yapıldığı belirtiliyor. Yayımlandığı bölgelerde yaklaşık 580 MB boyutunda olan güncelleme, Galaxy S9 sahiplerini oldukça memnun edecek gibi duruyor.

İlginizi Çekebilir

Çok uygun fiyatlı Nokia 2.2