reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 9

Samsung Galaxy Note 9 sahiplerini sevindirecek güncelleme

Geçtiğimiz yılın sevilen amiral gemilerinden Samsung Galaxy Note 9, kamera konusunda önemli bir güncelleme almaya başladı.

Samsung, geçtiğimiz aylarda Galaxy S10 ailesine “Night Mode” yani “Gece Çekim Modu” eklemişti. Daha önce düşük ışıkta fotoğraf çekimi için otomatik çalışan “Bright Night” özelliğini kullanan telefonlar, bu mod ile kişilerin manuel olarak açabilecekleri bir gece çekim moduna kavuştu. Bu Gece Çekim Modu kısa süre önce Samsung Galaxy S19 ve Galaxy S9+ modellerine verilmeye başlandı. Şimdi ise beklenen mod Samsung Galaxy Note 9 için de dağıtıma çıkmış durumda. Şimdilik sadece belirli bölgelerde gelen N960FXXU3CSF9 firmware kodlu güncelleme, yaklaşık olarak 704 MB boyutunda. Yakın zamanda Türkiye’deki Samsung Galaxy Note 9 sahipleri dahil herkes için geleceği tahmin edilen gece modu, düşük ışıkta eskiye nazaran daha iyi fotoğraflar çekmenize imkan tanıyor. Her telefon ufak sensörleri nedeniyle düşük ışıkta oldukça zorlanıyor ve bu yüzden gece modu büyük önem arz ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şu an Samsung Galaxy Note 10 ailesi büyük merak uyandırıyor

Bildiğimiz kadarıyla 4G ve 5G destekli dört farklı Galaxy Note 10 modeli yolda bulunuyor. Ancak burada özellikle Galaxy Note 10 Pro öne çıkıyor. Oldukça ince çerçeveler, ön kameraya ev sahipliği yapan ekran deliği ve kavisli kenarlar ile gelen telefon, normal modelden farklı olarak arkasında bir ToF sensörü barındırıyor. 6,75 inç bir AMOLED ekranı bulunan Note 10 Pro, gücünü Snapdragon 855 ve Exynos 9825 işlemcilerden alacak. En az 6 GB, en üstte ise 12 GB RAM ile donatılacak modelin, diğer versiyonlar ile beraber resmi olarak 10 Ağustos tarihinde tanıtılacağı belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir

Opera’dan oyunculara özel tarayıcı