reklamı kapat

POPÜLER

Sony Xperia 1s Xperia 1v

Üç arka kameralı yeni Sony akıllı telefon modeli ortaya çıktı

Akıllı telefon sektörünün öne çıkamıyor olması kullanıcıları en çok üzen isimlerinden Sony, yeni bir cihaz daha geliştiriyor.

Sony, akıllı telefon tarafında bir türlü zarar etmekten kurtulamıyor. Bu konuda hayal kırıklığı yaratan dev isim, yine de alanda kalmaya devam ediyor. Kısa süre önce yeni bir akıllı telefon modeli ortaya çıkan firma, üç arka kameralı sürpriz bir cihaz tanıtmaya hazırlanıyor. Xperia 1 üzerine konumlandırılacağı düşünülen telefon, görebileceğiniz üzere bu üçlü kamera modülünü yan tarafında taşıyor. Xperia 1v ya da Xperia 1s olarak isimlendirileceği belirtilen telefonun, bir amiral gemisi olduğu tahmin ediliyor. Bu açıdan gücünü Snapdragon 855 işlemciden alacak gibi duran telefon, resmi olarak 9 Temmuz tarihinde lanse edilecek deniyor. Bunun haricinde telefon hakkında başka hiçbir bilgi bulunmuyor. Şimdilik karşımızda gizemli bir Xperia modeli bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony kamera konusunda çok iddialı bir model üzerinde daha çalışıyor

Mobil bölümüyle Türkiye pazarında resmi olarak yer almayan firma, sağlam kaynaklara göre tam altı arka kameraya sahip bir Xperia modeli geliştiriyor. Bu akıllı telefonla beş arka kameralı Nokia 9 PureView modelini geride bırakacak firma, çıtayı hem sektör hem de kendisi adına ciddi şekilde artırmaya hazırlanıyor. Bu modelin ve kamera sisteminin teknik detayları hakkında henüz bir bilgimizi bulunmuyor. Ancak bir amiral gemisi olduğu açıkça görülen cihazın, 2020 başında lanse edileceği tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın en son amiral gemisi