reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli Hobbs & Shaw

Hızlı ve Öfkeli Hobbs & Shaw filminin Japonya’daki şahane ismi

Başrollerini Dwayne Johnson, Jason Statham ve Idris Elba‘nın üstlendiği Hızlı ve Öfkeli Hobbs & Shaw filminin Japonya’da şahane bir isimle vizyona gireceği ortaya çıktı.

Hızlı ve Öfkeli Hobbs & Shaw’ın Japonca adı

Hobbs & Shaw, Hızlı ve Öfkeli’de yeni bir dönem başlatmaya hazırlanıyor. Ana seri onuncu filmle son bulacağı için hikaye yan hikayelerle devam ettiriliyor. Duyurulan yeni projelerle bu dünyanın genişlediği ve uzun yıllar izleyici karşısına çıkmaya devam edeceği müjdeleniyor. Hobbs & Shaw’ın yönetmenliğini Deadpool, John Wick ve Atomic Blonde gibi yapımlarla adını duyduğumuz David Leitch üstleniyor. İnternet dünyasıyla paylaşılan bilgilere göre kendini kanun adamı olarak gören Luke Hobbs ve kendi başına çalışan Deckard Shaw istemedikleri halde bir araya geliyor. Filmin kötü adımı olarak tanıtılan Brixton kullandığı teknolojik destekle neredeyse bir süper insana dönüşüyor. Bu sayede alt edilmesi neredeyse imkansız hale geliyor. Farklı teşkilatlar bu kötüyü durdurmakta zorlanınca geriye tek bir seçenek kaldığı anlaşılıyor. O da Hobbs & Shaw ikilisi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Daha önceden biliyoruz ki Hızlı ve Öfkeli serisi Japonya’da kendine özgü bir çeviriye sahip. Japoncaya yapılan çeviri İngilizce’de Wild Speed anlamına geliyor. Bu da Vahşi Hız olarak Türkçeleştirilebilir. Hobbs & Shaw filmi de bu şahane çevirilerden nasibini alıyor. Paste Magazine‘ın haberine göre Wild Speed: Super Combo ismiyle gösterime çıkacak. Bu da Vahşi Hız: Süper İkili şeklinde çevrilebilir.

İlginizi çekebilir

Filmin fragmanı