reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi A3 ve Mi A3 Lite

Xiaomi Mi A3 ve Mi A3 Lite için en kilit detaylar ortaya çıktı

Akıllı telefon tarafının öne çıkan isimlerinden Xiaomi, iki yeni model daha geliştiriyor. Bu modeller Xiaomi Mi A3 ve Mi A3 Lite hakkında yeni bilgiler çıktı.

Xiaomi Mi A2 ve Mi A2 Lite’ın yerini alacak Xiaomi Mi A3 ve Mi A3 Lite, artık sık sık gündeme gelmeye başladı. Önümüzde 2-3 ay içerisinde tanıtılacağı düşünülen telefonlar, işlemci konusunda netlik kazanmış durumda. Buna göre Mi A3 modeli gücünü Snapdragon 730 işlemciden, Mi A3 Lite ise gücünü Snapdragon 675 işlemciden alıyor. Bu işlemciler ile orta üst ve orta üst seviyeye yerleşecek akıllı telefon modelleri, oldukça merak uyandırıyor. Bu cihazlar hakkında ortaklıkta dolanan ilginç bir bilgi de bulunuyor. Buna göre Mi CC9 ve Mi CC9e modelleri global pazara direkt olarak Mi A3 ve Mi A3 Lite olarak çıkarılacak. Bu şimdilik çok olası durmuyor ancak yine de imkansız değil. Çünkü firmanın Redmi K2o‘yi global pazara Mi 9T olarak çıkardığı biliniyor. Biliyorsunuz bu cihaz resmi olarak Türkiye’de de satılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi A3 ve Mi A3 Lite hakkında başka bilgiler de var

Bu bilgi geçtiğimiz gün ortaya çıkmıştı. Buna göre Mi A3 arkasında üçlü bir kamera taşıyor ve buradaki ana kamera 48 megapiksel çözünürlükte. Mi A3 Lite ile beraber ekrana entegre parmak izi sensörü taşıyacak denilen akıllı telefon, Android One altyapısıyla stok bir Android deneyimi sunmaya devam edecek ve hızlı şekilde güncellenecek bir noktada yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni modellerinden Mi CC9