reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli Hobbs & Shaw yıldızlarını buluşturan fotoğraf

Hızlı ve Öfkeli dünyası biraz daha büyüyor. Kahramanlarımızın nefes kesen macerası Hobbs & Shaw ile devam etmeye hazırlanıyor. Heyecan uyandıran filmin setinden tüm başrol oyuncularını buluşturan yeni bir görsel paylaşıldı.

Dwayne Johnson ve Jason Statham’ın yeni bir Hızlı ve Öfkeli filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlandığını bir süredir biliyorduk. Her geçen gün filme dair yeni bir detay belli oluyor ve heyecanımız giderek katlanıyor. Son olarak uzun zaman boyunca Hobbs & Shaw ismiyle andığımız projenin tam isminin Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw olduğunu öğrenmiştik. Hızlı ve Öfkeli Hobbs & Shaw ismiyle karşımıza çıkacağını tahmin ettiğimiz filmin kamera arkasından yeni bir fotoğraf paylaşıldı. Bu fotoğrafta filmin üç başrol oyuncusu ilk kez bir araya geliyor.

Dwayne Johnson’ın kendi Instagram hesabında paylaştığı fotoğrafta Jason Statham’ın yanı sıra filmin kötüsüne hayat veren Idris Elba’yı görüyoruz. Açıklama kısmında ise şu sözler yer alıyor: “Yaz aylarının görüp göreceği en büyük mücadeleden özel bir fotoğraf. Yasaların adamı Hobbs, ajan Shaw, Hızlı ve Öfkeli serisinin şimdiye kadar gördüğü en büyük kötü Brixton. Ya anlaşacağı ya da savaşacağız. Anlaşmayı boşverin. Savaşmak kesinlikle daha eğlenceli.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw filminin 2 Ağustos 2019‘da vizyona girmesi bekleniyor. Onun hemen arkasından 10 Nisan 2020‘de Hızlı ve Öfkeli 9 izleyici karşısına çıkacak.

İlginizi çekebilir

Fast and Furious 8 fragmanı