reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Hobbs & Shaw

Hobbs & Shaw filminin kötüsü Idris Elba yüzünü gösterdi

Hızlı ve Öfkeli‘nin dünyasında geçen Hobbs & Shaw cephesinde heyecan uyandıran gelişmeler yaşanıyor. Paylaşılan ilk fotoğrafın ardından filmin kötüsü Idris Elba da yüzünü gösterdi diyebiliriz.

Advertisement

Yakından takip edenlerin iyi bildiği üzere Hızlı ve Öfkeli’nin asıl hikayesi onuncu filmle birlikte son bulacak. Ancak beyaz perdede büyük ilgi gören kahramanlara tam anlamıyla veda etmeyeceğiz. Aksine sevilen ve büyük ilgi gören karakterlerin maceraları spin-off projelerle devam edecek. Bunun ilk ayağı ise Hobbs & Shaw olacak. Son zamanlarda gündemden düşmeyen filmin başrollerini Dwayne Johnson ve Jason Statham üstlenecek. Yani Luke Hobbs ve Deckard Shaw‘ı biraz daha yakından tanıma, ikilinin birlikte çalışmasını seyretme fırsatımız olacak.

Hobbs & Shaw filminin çekimleri geçtiğimiz ay başlamıştı. Yönetmenliğini David Leitch‘in üstleneceği filmin kötüsü olarak Idris Elba’yı izleyeceğimiz de açıklanmıştı. Sonunda onun setten ilk görüntüsünü Dwayne Johnson kendi Instagram hesabı üzerinden paylaştı. Böylece Idris Elba‘nın Brixton karakterine hayat vereceğini ve onun şimdiye kadar kimse tarafından alt edilemediğini öğreniyoruz. Kısacası kahramanlarımızı oldukça zorlu bir rakip bekliyor gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hobbs & Shaw filminin 2 Ağustos 2019‘da vizyona girmesi bekleniyor. Idris Elba’nın kötü olarak boy gösteceği filmden ilk karesini haberimizin içinde bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Hızlı ve Öfkeli 8 fragmanı