reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli spin-offu Hobbs & Shaw, Dwayne Johnson ve Jason Statham

Dwayne Johnson ve Jason Statham’ın Hızlı ve Öfkeli filminden ilk kare

Merakla beklenen Hızlı ve Öfkeli uzantısı Hobbs & Shaw filminden ilk görüntü paylaşıldı. Dwayne Johnson tarafından paylaşılan görselde Jason Statham da yer alıyor.

Dwayne Johnson ve Jason Statham ile vizyondaki yerini almaya hazırlanan Hızlı ve Öfkeli uzantısı Hobbs & Shaw filminden ilk görsel paylaşıldı. Johnson’ın Instagram üzerinden paylaştığı fotoğrafta Hobbs ve Shaw bir anlaşmazlığa düşüyor gibi görünüyor. Aksiyon kokusu ise daha fotoğraftan yayılmaya başlıyor. 2 Ağustos 2019‘da vizyona girecek olan film üzerindeki heyecan dalgasını yeniden alevlendiren Dwayne Johnson, pek ipucu vermiyor. Filmde Dwayne Johnson ve Jason Statham’a ana kötü rolünde Idris Elba’nın eşlik edeceğini de hatırlatalım. Elba’nın canlandıracağı karakterin detayları ise şimdilik belirtsizliğini koruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hobbs & Shaw filminin konusu

Hızlı ve Öfkeli uzantısı olan film, Amerika’nın Diplomatik Güvenlik Ajanı Luke Hobbs’un Deckard Shaw ile beklenmedik bir ittifak kurması üzerine şekilleniyor. Filmin senaryosunun detayları ise şimdilik sır gibi saklanıyor. Son olarak Mission: Impossible — Fallout filminde izlediğimiz Vanessa Kirby de filmin kadrosundaki isimlerden.

Fimlin yönetmenliğini ise Deadpool 2, Atomic Blonde gibi filmleri de yöneten David Leitch üstleniyor. Senaryo Hızlı ve Öfkeli filmlerinden de tanınan Chris Morgan’a emanet.

İlginizi çekebilir

Hızlı ve Öfkeli 8’in fragmanı