reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man into the Spider-Verse, Spider-Man: Far From Home

Tüm detaylarıyla yeni Spider-Man into the Spider-Verse fragmanı [İzle]

Hemen her Marvel hayranının şu aralar Spider-Man: Far From Home filmine odaklandığını biliyoruz. Ancak Spider-Man into the Spider-Verse animasyonu efsane bir hikayeyle geri sayımı başlattı.

Çekimleri tüm hızlıyla devam eden Spider-Man: Far From Home öncesi hayranlar Spider-Man into the Spider-Verse animasyonuyla Spider evreninin kapılarını aralıyor. Sony‘nin son zamanlardaki en heyecan verici işlerinden olan bu animasyon farklı farklı evrenlerin Örümcek Adam’larını aynı evrene topluyor. Hikaye her ne kadar Miles Morales, Gwen Stacy ve Peter Parker etrafında şekillense de Örümcek Adam’ın Noir versiyonu, Spider-Ham ve Peni Parker da bu evrende yer alıyor. Yayınlanan yeni fragman ise hem geri sayımı başlatıyor hem de harika bir işi müjdeliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Örümcek partisi

Fragman çok kısa olsa da efsane detaylar barındırıyor. Bu detaylar ise ağırlıklı olarak Sam Raimi’nin Tobey Maguire’lı filmindeki sahnelere gönderme niteliğinde. Örneğin fragmanda Mary Jane’in Örümcek Adam’la olan o efsanevi baş aşağı öpüşme sahnesini görüyoruz. Yine aynı üçlemede yer alan tren durdurma sahnesi de animasyonda yer alıyor. Yeni oyunda da bu sahne için ayarlanmış bir referansın olduğunu da belirtmeden geçmeyelim. Yine orijinal üçlemedeki Mary Jane ve Peter Parker’ın yemek yerken restorana bir otomobilin dalma sahnesi de animasyondaki yerini almış. Bu üç küçük detay bile heyecan verici bize kalırsa. Ancak burada kalmıyor. Peter Parker’ın pek çok kostümünün de yer aldığı animasyonda Insomniac Games’in oyunundaki kostümlerden biri de bulunuyor. Peni Parker ise yalnız gelmemiş elbette Spider-Slayer da animasyonda!

Animasyon 14 Aralık‘ta vizyondaki yerini alacak. Ancak şimdiden yerimizde duramıyoruz. Fragmanı haberin üzerindeki videodan izleyebilirsiniz. Spider-Man: Far From Home film setinden sızan video haberimize de buradan ulaşabilirsiniz.