reklamı kapat

POPÜLER

sony spider-man evrenine yeni marvel filmi

Sony’nin kendi Spider-Man evreninde geçecek gizemli yeni filmi

Spider-Man anlaşmazlığının çözülmesinin ardından Sony cephesinden yeni bir Marvel filmi için tarih seçildi. Gizemli proje şimdiden merak konusu.

Sony ve Disney’in çözmeyi başardığı Spider-Man anlaşmazlığının ardından Marvel iş birliğindeki filmler de iyiden iyiye hız kazanmış gibi görünüyor. Jared Leto’lu Morbius‘un bir noktada Marvel’ın Spider-Man’lerine bağlanabileceği fragmanlardaki sahnelerden sonra teorilerin ana konusu olurken; Sony’nin kendi “spider evreni” de Marvel’la ortak bir çaba ışığında gelişmeye devam edecek gibi görünüyor. ERCboxoffice tarafından ortaya çıkarılan isimsiz yeni filmin tarihi ise 8 Ekim 2021 olarak açıklandı. 16 Temmuz 2021‘de Spider-Man’in üçüncü filminin vizyona gireceğini biliyoruz. Nitekim Into The Spider-Verse 2 filmi de 8 Nisan 2022‘de vizyonda yer alacak. Peki bu isimsiz yeni film hangi karakteri konu alacak?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marvel ve Sony iş birliğinde Spider-Man evreninden yeni film yolda

Teoriler ise şimdiden dolup taşmış durumda. Dedikodular bir Madame Web projesi görebileceğimizi söylüyor. Silver Sable ve Black Cat projeleri de geçmişte konuşulanlar arasında yer alıyordu. Bir de tabii tamamlanmamış Sinister Six var. Onu da önümüzdeki projelerden birinde görebiliriz. Stüdyonun Kraven the Hunter filmi üzerine çalıştığı da yine bilinenler arasında. Tüm bu heyecan verici detaylar dışında bir Venom 3 ya da Morbius 2 görme ihtimalimiz de elbette bulunuyor. Şimdilik resmi açıklama gelene kadar proje ile ilgili teoriler kendini konuşturacak gibi görünüyor. Siz Spider-Man evreninden kopup gelen hangi karakterin filminin önce gelmesini isterdiniz?

İlginizi çekebilir

Altered Carbon 2. sezonu aksiyon ve sürpriz dolu