reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli bisiklet Super73-S2
elektrikli bisiklet Super73-S2
elektrikli bisiklet Super73-S2

Gücüyle dikkat çeken yeni elektrikli bisiklet: Super73-S2

Elektrikli bisiklet pazarı büyümeyi sürdürüyor. Bu sefer karşımızda yine Super73 firmasından gelen Super73-S2 modeli bulunuyor.

Elektrikli bisiklet pazarına kısa süre önce Super73 imzalı “R-Series” ailesi dahil olmuştu. Aynı firma şimdi ise Super73-S2 modeliyle ses getirdi. Firmanın daha önce tanıttıklarına benzer bir tasarımı olan bisiklet, aslında direkt olarak bir motosiklet gibi görünüyor. Kalın lastikleriyle zorlu zeminlerde gidebilecek seçeneklerden olan bisiklet, gece kullanımı için yerleşik LED aydınlatmalara sahip. Orta kısmı boş bırakan ve benzin deposu görünümlü bir pil paketiyle donatılan Super73-S2, herhangi bir süspansiyon sistemi taşımıyor. Bu açıdan konforun yüksek olmadığı söyleniyor. Ancak kalın lastiklerin faydası oluyor deniyor. Gelelim teknik detaylara. Model arkasına yerleştirilen motoruyla normalde 750W güç sunuyor. Ancak “Unlimited” modunda gücün tam 2.000W seviyesine kadar çıktığı açıklanıyor. Bu da gerçekten çok iddialı görünüyor. Motosiklet gibi gaz koluyla kullanılabilen elektrikli bisiklet, açıklandığı kadarıyla 32 km/s hıza çıkabiliyor. Bisiklet elbette pedal desteği de sağlayabiliyor. 960 Wh pil paketiyle 64 km gerçekçi menzil sunan Super73-S2, farklı renklerde alınabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Super73-S2 elektrikli bisiklet ucuz değil

Evet maalesef açıklanan fiyat bütçe dostu değil. Elektrikli bisikletin açıklanan satış fiyatı 2.700 dolar seviyesinde yer alıyor. iOS ve Android uygulaması üstünden yönetilebilen bisikletin, uzaktan güncelleme alabildiği de dikkat değer detayları arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Dikkat çeken bir başka elektrikli model