reklamı kapat

POPÜLER

Super73 dokunuşunu taşıyan en yeni elektrikli bisiklet: Super73-ZX
Super73 dokunuşunu taşıyan en yeni elektrikli bisiklet: Super73-ZX

Super73 dokunuşunu taşıyan en yeni elektrikli bisiklet: Super73-ZX

Super73 firması bir elektrikli bisiklet modeli daha tanıttı. Bu sefer Super73-ZX modeli geldi. Retro çizgideki model dikkat çekti.

Elektrikli bisiklet pazarı yerinde saymıyor, yeni modeller ile büyümeyi sürdürüyor. Bu bağlamda yeni gelen Super73-ZX, firmanın ikonik tasarım çizgisini devam ettiriyor.

Aslında genel olarak basit bir yapısı olan ancak çok konforlu selesi üzerinden retro bir çizgi kazanan model, farklı renklere sahip ve direkt olarak Super73-Z1 modelinin yerini alıyor.

Teknik olarak bakarsak bisiklet 615 Wh gücünde çıkarılabilir bir pil paketine sahip. İlk sürümde bu imkan yer almıyordu. Bu pil ile kullanıma ve yola bağlı olarak 40 ila 80 km arasında menzil getiren Super73-ZX, birden fazla hız limiti ile karşımızda.

Bisiklet, Class 1 ve Class 2 modları ile 32 km/s hız sunuyor. Class 3 modunda hız pedal desteğiyle beraber 45 km/s seviyesine çıkıyor. En üstteki sınırsız mod ise kişilere 45 km/s üstünde hız getiriyor. Bisikletteki motor 1.350W maksimum güç getiriyor.

Gidonunda ufak bir bilgi ekranı yer alan elektrikli bisiklet, Bluetooth üzerinden akıllı telefonlara bağlanabiliyor. Bu sayede bisiklet telefon uygulamasından güncellenebiliyor. Aynı şekilde bu uygulamadan birçok konuda bilgi sahibi de olunabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Super73-ZX elektrikli bisiklet ucuz bir seçenek sayılmaz

Modelin açıklanan yurt dışı fiyatı neredeyse 2 bin dolar seviyesinde yer alıyor. Modelin yollara ise temmuz ayının ortasında çıkacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un Türkiye’de satılan yeni modelinin içine bakın