reklamı kapat

POPÜLER

Jabra Elite 75t

Aktif gürültü engelleme destekli Jabra Elite 75t’nin fiyatı en düşük seviyede

Başarılı kablosuz kulaklık modellerinden olan Jabra Elite 75t modelinin fiyatında indirim yapıldı. Yazılım güncellemesiyle aktif gürültü engelleme desteğine kavuşan kulaklığın fiyatı 1.499 TL‘den 829 TL‘ye geriledi.

Titanyum renk seçeneği için bu fiyat geçerliyken diğer renkler daha yüksek fiyata satılıyor. Aktif gürültü engelleme özelliğiyle arka plandaki sesleri engelleyebilen kulaklıkta 4 adet mikrofon yer alıyor. Kulaklık sayede kullanıcıların rahatlıkla telefon aramalarını gerçekleştirmesine olanak sağlıyor. Tek şarjla 7,5 saate kadar ve şarj birimi ile toplamda 28 saate varan bir müzik deneyimi vadeden kulaklık, hızlı şarj özelliğine de destek veriyor. 15 dakika şarj edildiğinde 1 saate varan bir kullanım imkanı sunan kulaklık iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jabra Elite 75t suya dayanıklı mı?

Bluetooth 5.0 bağlantı teknolojisiyle mobil cihazlarla iletişim kurabilen kulaklık, IP55 koruma sertifikasına da sahip. Jabra, bisiklet binenler ve koşu yapanların güvenliği için HearThrough adını verdiği şeffaflık özelliğini de Jabra Sound+ uygulaması üzerinden sunuyor. Uygulamada aynı zamanda ekolayzır seçenekleri de yer alıyor. USB-C bağlantı noktasına sahip olan kulaklık, toz ve su nedeniyle oluşabilecek hasarlara karşı 2 yıl garantiyle geliyor. Kulaklığın detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Jabra

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de en çok dikkat çeken yeni nesil konsol Xbox Series S