reklamı kapat

POPÜLER

jabra Elite 65t

Jabra Elite 65t ve Elite 75t için indirim fırsatı

Jabra Elite 65t ve Elite 75t kablosuz kulaklıklarını satın almayı düşünüyorsanız güzel bir haber paylaşmak istiyoruz.

Amazon Türkiye kablosuz kulaklık modellerinin fiyatlarını düşürdü. Elite 75t modelinin fiyatı 1.499 TL‘den 949 TL‘ye, Elite 65t ise 999 TL‘den 499 TL‘ye geriledi.

Bünyesinde 4 adet mikrofonun yer aldığı Elite 75t kullanıcıların rahatlıkla telefon aramalarını gerçekleştirmesine olanak sağlıyor. Tek şarjla 7,5 saate kadar ve şarj birimi ile toplamda 28 saate varan bir müzik deneyimi vadeden kulaklık, hızlı şarj özelliğine de destek veriyor. 15 dakika şarj edildiğinde 1 saate varan bir kullanım imkanı sunan kulaklık iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor. Bluetooth 5.0 bağlantı teknolojisiyle mobil cihazlarla iletişim kurabilen kulaklık, IP55 koruma sertifikasına da sahip. Kulaklıkta aktif gürültü engelleme özelliği bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jabra Elite 65t ne gibi bir deney im sunuyor?

Pili tam şarj edildiğinde 5 saate varan bir kullanım imkanı sunan Elite 65t’de ise IP67 sertifikası bulunuyor. Bu sayede suya ve toza karşı dayanıklı olan kulaklık şarj kutusuyla birlikte ekstradan 15 saat daha pil ömrü sunuyor.  Üç adet farklı boyutta kulakiçi silikonla gelen modelde aktif gürültü engelleme özelliği ise yer almıyor. HearThrough adıverilen verilen şeffaflık özelliği de Jabra Sound+ uygulaması üzerinden sunuluyor. Elite 75’nin incelemesine buraya, Elite 65t’nin incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.