reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Jabra Elite 75t

Jabra 75 Elite Türkiye fiyatı belli oldu

Jabra‘nın IFA Fuarı’nda lanse ettiği yeni tamamen kablosuz kulaklığı Jabra Elite 75t Türkiye’de satışa sunuldu. Ses tutkunları tarafından merakla beklenen kulaklık, Elite 65t’nin başarısını devam ettiriyor.

Advertisement

Elite 65t’nin başarısı üzerine geliştirilen kulaklık,  selefine kıyasla daha ufak boyutlara sahip. Önümüzdeki günlerde inceleyeceğimiz Jabra Elite 75t, daha ufak boyutu sayesinde daha konforlu bir müzik deneyimi vadediyor.  Kablosuz kulak içi kulaklıkta 4 mikrofon yer alıyor. Kulaklık 4 mikrofonlu aram teknolojisi yardımıyla kullanıcıların rahatlıkla telefon aramalarını gerçekleştirmesine imkan tanıyor. Tek şarjla 7,5 saate kadar ve şarj birimi ile toplamda 28 saate varan bir müzik deneyimi vadeden kulaklık, hızlı şarj özelliğine de destek veriyor. 15 dakika şarj edildiğinde 1 saate varan bir kullanım imkanı sunan kulaklık iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor. Bluetooth 5.0 bağlantı teknolojisinin tercih edildiği kulaklık, IP55 koruma sertifikasına da sahip. Jabra, bisiklet binenler ve koşu yapanların güvenliği için HearThrough adını verdiği şeffaflık özelliğini de Jabra Sound+ uygulaması üzerinden sunuyor. Uygulamada aynı zamanda ekolayzır seçenekleri de yer alıyor. USB-C bağlantı noktasına sahip olan kulaklık, toz ve su nedeniyle oluşabilecek hasarlara karşı 2 yıl garantiyle geliyor.

Jabra Elite 75t Türkiye fiyatı ne kadar?

Jabra Elite 75t’nin Türkiye fiyatı 1.099 TL. Jabra’nın bir önceki kablosuz kulaklığının sunduğu performansı merak ediyorsanız buraya tıklayarak incelememizi okuyabilirsiniz.