reklamı kapat

POPÜLER

Jabra Elite 75t
Jabra Elite 75t
Jabra Elite 75t

ANC destekli Jabra Elite 75t için indirim fırsatı; işte kulaklığın yeni fiyatı

Jabra Elite kulaklık ailesinin başarılı modelleri arasında yer alan Jabra Elite 75t için yeni bir indirim fırsatı geldi. Geçtiğimiz yılın kasım ayında satış fiyatı 986 TL‘ye gerileyen kulaklık şu anda 798 TL‘ye satılıyor. Belirttiğimiz bu fiyat kulaklığın titanyum siyah renk seçeneği için geçerli. Kulaklığın diğer renkleri daha yüksek fiyatlara satılıyor.

Elite 75t, 4 adet mikrofonla geliyor. Pili tam olarak şarj edildiğinde 7,5 saate kadar ve şarj birimi ile toplamda 28 saate varan bir müzik deneyimi vadeden kulaklık, hızlı şarj özelliğine de destek veriyor. 15 dakika şarj edildiğinde 1 saate varan bir kullanım imkanı sunan kulaklık iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor.

Bluetooth 5.0 bağlantı teknolojisiyle mobil cihazlarla iletişim kurabilen kulaklık, IP55 koruma sertifikasına da sahip. Jabra, bisiklet binenler ve koşu yapanların güvenliği için HearThrough adını verdiği şeffaflık özelliğini de Jabra Sound+ uygulaması üzerinden sunuyor. Uygulamada aynı zamanda ekolayzır seçenekleri de yer alıyor. Jabra’nın belirttiğine göre Jabra Elite 75t, selefinden yüzde 20 daha ufak. Elite 75t bir önceki modelden daha ufak olmasının yanında daha konforlu bir müzik deneyimi vadettiğini

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elite 75t, küçük, orta ve büyük olmak üzere 3 farklı silikon uçla geliyor. Bu sayede kullanıcılar kulaklarına uygun silikon ucunu tercih ederek kulaklığı rahat bir şekilde kullanabiliyor. Kulaklıkta ayrıca IP55 sertifikası bulunuyor. IP55 sertifikası sayesinde Elite 75t, su sıçramalarına ve toza karşı dayanıklı. USB-C bağlantı noktasına sahip olan kulaklık, toz ve su nedeniyle oluşabilecek hasarlara karşı 2 yıl garantiyle geliyor. Kulaklığın detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Jabra Elite 75t

İlginizi çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın