reklamı kapat

POPÜLER

Jabra Elite 75t

ANC destekli Jabra Elite 75t satın almayı düşünenler için indirim fırsatı

Jabra Elite 85t modelinin ardından bu kez Jabra Elite 75t modeli için de indirim fırsatı geldi. 1.049 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan kulaklık şu anda 986 TL‘ye satılıyor. 6 farklı renk seçeneği de belirttiğimiz bu fiyata satın alınabiliyor. Piyasadaki en başarılı kablosuz kulaklık modellerinden olan Elite 75t, 4 adet mikrofonla geliyor. Pili tam olarak şarj edildiğinde 7,5 saate kadar ve şarj birimi ile toplamda 28 saate varan bir müzik deneyimi vadeden kulaklık, hızlı şarj özelliğine de destek veriyor. 15 dakika şarj edildiğinde 1 saate varan bir kullanım imkanı sunan kulaklık iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor.

Bluetooth 5.0 bağlantı teknolojisiyle mobil cihazlarla iletişim kurabilen kulaklık, IP55 koruma sertifikasına da sahip. Jabra, bisiklet binenler ve koşu yapanların güvenliği için HearThrough adını verdiği şeffaflık özelliğini de Jabra Sound+ uygulaması üzerinden sunuyor. Uygulamada aynı zamanda ekolayzır seçenekleri de yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jabra Elite 75t önemli bir garanti kapsamını kullanıcılara sunuyor

USB-C bağlantı noktasına sahip olan kulaklık, toz ve su nedeniyle oluşabilecek hasarlara karşı 2 yıl garantiyle geliyor. Kulaklığın detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Jabra

İlginizi Çekebilir

Samsung’un Türkiye’de satışa çıkan en yeni modeli