reklamı kapat

POPÜLER

Jabra Elite 75t

ANC destekli Jabra Elite 75t için yeni indirim fırsatı

Jabra’nın amiral gemisi kablosuz kulaklığı Jabra Elite 85t için yapılan indirimin ardından Jabra Elite 75t için de indirim geldi. Piyasadaki fiyatı 1.049 TL olan kulaklığın siyah renkli modeli şu anda 929 TL‘ye satın alınabiliyor.

Toplam 6 farklı renk seçeneğine sahip olan kulaklığın diğer renk seçenekleri ise daha yüksek fiyatlara satılıyor. İlk satışa sunulduğunda aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olmayan Elite 75t daha sonrasında güncelleme desteğiyle ANC özelliğine kavuşmuştu. Elite 75t’nin rakiplerinden AirPods Pro‘da da yer alan ANC özelliği arka plandaki sesleri kesebiliyor. Özellikle sıkça uçakla seyahat eden veya toplu taşıma kullanan kişiler için bu özellik faydalı görünüyor. 4 adet mikrofonla gelen kulaklık kullanıcıların telefon aramalarını rahatlıkla gerçekleştirmesine imkan tanıyor. Pili tam olarak şarj edildiğinde 7.5 saate kadar kullanım imkanı sunan kulaklık şarj kutusuyla birlikte bu süreyi 28 saate çıkarıyor. Kulaklık hızlı şarj özelliğine de de destek veriyor. 15 dakika şarj edildiğinde 1 saate varan bir kullanım imkanı sunan kulaklık iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jabra Elite 75t suya dayanıklı gövdeyle geliyor

Bluetooth 5.0 bağlantı teknolojisiyle mobil cihazlarla iletişim kurabilen kulaklık, IP55 koruma sertifikasına da sahip. Jabra, bisiklet binenler ve koşu yapanların güvenliği için HearThrough adını verdiği şeffaflık özelliğini de Jabra Sound+ uygulaması üzerinden sunuyor. Uygulamada aynı zamanda ekolayzır seçenekleri de yer alıyor. USB-C bağlantı noktasına sahip olan kulaklık, toz ve su nedeniyle oluşabilecek hasarlara karşı 2 yıl garantiyle geliyor. Kulaklığın detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Jabra Elite 75t

Jabra Elite 75t