reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Jabra Elite 75t

ANC destekli Jabra Elite 75t uygun fiyata BİM’de satışta

Jabra’nın başarılı kablosuz kulaklık modellerinden olan Jabra Elite 75t, BİM’de indirimli olarak satışa sunuldu.

Advertisement

BİM’un uygulama mağazası üzerinden satılan kablosuz kulaklık 999 TL‘den satışa sunulmuş durumda. Kablosuz kulaklık farklı yerlerde daha yüksek fiyata satılıyor.

Bizim de incelemesini paylaştığımız kulaklık ANC özelliğine sahip olmasa da daha sonradan indirmeye sunulan güncellemeyle bu özelliğe kavuştu. Bu sayede arka plandaki gürültüyü minimum seviyeye indiren kulaklık Elite 85t kadar iddialı bir ANC performansına sahip olmasa da bu özelliğin kulaklıkta olması önemli bir artı. Hem iOS hem de Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışan kulaklıkta 4 adet mikrofon yer alıyor. Kulaklık tam dolu pille 7.5 saate kadar kullanım olanağı sunuyor. Şarj kutusuyla birlikte süre 28 saate kadar çıkabiliyor. Pek tabii ANC özelliği aktifken bu süre kısalabiliyor. Kulaklık bununla birlikte hızlı şarj özelliğine de sahip. 15 dakika şarj edildiğinde 1 saate varan bir kullanım imkanı sunan kulaklık Bluetooth 5.0 bağlantısıyla mobil cihazlara bağlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jabra Elite 75t gelişmiş özellikleriyle öne çıkan bir kablosuz kulaklık

Kulaklık, IP55 koruma sertifikasına da sahip. Jabra, bisiklet binenler ve koşu yapanların güvenliği için HearThrough adını verdiği şeffaflık özelliğini de Jabra Sound+ uygulaması üzerinden sunuyor. Uygulamada aynı zamanda ekolayzır seçenekleri de bulunuyor. Bu sayede kullanıcılar dinledikleri müzikleri diledikleri gibi kişiselleştirebiliyor. Model USB-C bağlantısıyla geliyor. Kablosuz kulaklık toz ve su nedeniyle oluşabilecek hasarlara karşı 2 yıl garantiyle geliyor. Uygun fiyata ANC destekli bir kablosuz kulaklık satın almayı düşünüyorsanız Elite 75t modelini tercih edebilirsiniz.

Samsung Galaxy S22 Ultra gibi iddialı Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli ile tanışın: