reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Jabra Elite 75t

Uygun fiyata ANC özelliği sunan Jabra Elite 75t’nin fiyatı geriledi

Piyasada satın alabileceğiniz başarılı kablosuz kulaklık modellerinden olan Jabra Elite 75t için yeni bir indirim fırsatı var. Satışa sunulduğunda ANC özelliğine sahip olmayan kulaklık daha sonrasında yazılım güncellemesiyle bu özelliğe kavuşmuştu.

Uygulanan indirim neticesinde kulaklık şu anda 1.099 TL‘ye satılıyor. Daha önceden daha yüksek fiyatlara satılan kulaklık hem iOS hem de Android’li cihazlarda çalışıyor. 4 adet mikrofonu bünyesinde barındıran kulaklık tam dolu pille 7.5 saate kadar kullanım olanağı sunuyor. Şarj kutusuyla birlikte süre 28 saate kadar çıkabiliyor. Pek tabii ANC özelliği aktifken bu süre kısalabiliyor. Kulaklık bununla birlikte hızlı şarj özelliğine de sahip. 15 dakika şarj edildiğinde 1 saate varan bir kullanım imkanı sunan kulaklık Bluetooth 5.0 bağlantısıyla mobil cihazlara bağlanıyor. Kulaklık, IP55 koruma sertifikasına da sahip. Jabra, bisiklet binenler ve koşu yapanların güvenliği için HearThrough adını verdiği şeffaflık özelliğini de Jabra Sound+ uygulaması üzerinden sunuyor. Uygulamada aynı zamanda ekolayzır seçenekleri de bulunuyor. Bu sayede kullanıcılar dinledikleri müzikleri diledikleri gibi kişiselleştirebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fiyat/performans odaklı kablosuz kulaklık arayanlara: Jabra Elite 75t

USB-C bağlantısıyla gelen model toz ve su nedeniyle oluşabilecek hasarlara karşı 2 yıl garantiyle geliyor. Kulaklığın detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Jabra